Twoje ubezpieczenie iPhone

W pełni ubezpieczony. Sprawiedliwa cena.

Potrzebna pomoc?
Ochrony całkowitej
Korzystnych cen

To zapewnia Ci ubezpieczenie iPhone:

 • Kompleksowa ochrona iPhone Apple
 • Ubezpieczenie na całym świecie
 • Szybka naprawa w przypadku szkody
 • Bezpłatny Dział Obsługi Klienta
 • Opcjonalna ochrona na wypadek kradzieży
jednorazowo
174,95 zł*
eKomi Beste eCommerce Insurance 2018

SSL Protected

Certyfikowany serwis i jakość usług

W celu zapewnienia naszych klientów o jakości oferowanych przez nas usług, zdecydowaliśmy sie na współpracę z niezależnymi portalami opiniotwórczymi oraz jakościowymi. Wyniki mówią same za siebie!

Ubezpieczenie iPhone Apple pokrywa:

 • Pęknięty ekran
 • Szkody spowodowane zalaniem
 • Kradzież
 • Zwarcia
 • Szkody obce
 • Błedy w obsłudze
 • Pożar

Pęknięty ekran

Twój iPhone uległ uszkodzeniu na skutek upadku albo uderzenia przez inne urządzenie? Ochrona urządzeń simplesurance obowiązuje, gdy przykładowo pęknie wyświetlacz albo z powodu upadku wystąpi inna usterka techniczna.

Płyny

Twój smartfon został uszkodzony na skutek rozlania napoju lub przypadkiem wpadł do toalety? W rezultacie telefon komórkowy działa już tylko w sposób ograniczony albo wcale. Dzięki ubezpieczeniu iPhone w simplesurance jesteś po bezpiecznej stronie.

Kradzież

iPhony wzbudzają szczególne zainteresowanie kieszonkowców. Jeśli zawrzesz w simplesurance odpowiednią umowę o ubezpieczenie dodatkowe, to Twój smartfon będzie chroniony również przed ryzykiem kradzieży.

Zwarcia

Szkoda na skutek przepięcia lub zwarcia może wystąpić wtedy, gdy uderzenie pioruna spowoduje krótkotrwałę zwiększenie napięcia w sieci zasilającej, podczas gdy Twój iPhone jest podłączony do gniazdka w celu ładowania. simplesurance usunie również te szkody.

Szkody obce

Twoje urządzenie zostało uszkodzone na skutek sabotażu lub wandalizmu? Również w tym przypadku korzystasz z pełnej ochrony dzięki simplesurance.

Błędy w obsłudze

Nieważne, czy to z powodu niezdarności, niewiedzy lub z powodu nieporozumienia: Jeśli z powodu błędu obsługi Twój iPhone zostanie uszkodzony, ubezpieczenie simplesurance pokryje również te koszty.

Pożar

Częstą przyczyną szkód w wyniku pożaru lub gorąca jest kominek, zapomniane płonące świeczki albo grill. Twój iPhone jest chroniony również wtedy, gdy dojdzie do uszkodzenia w wyniku pożaru.

Co powinieneś wiedzieć o ubezpieczeniu iPhone Apple w simplesurance:


To Cię również zainteresuje

Ubezpieczenie dla
iPhone X

od 419,95 zł

Ubezpiecz swój iPhone X już teraz

Ubezpieczenie dla
Samsung Galaxy S9

od 349,95 zł

Ubezpiecz swój Samsung Galaxy S9 już teraz

Twoje korzyści z ubezpieczenia telefonu w simplesurance

Szybka pomoc

Szkodę lub stratę możesz w prosty sposób zgłaszać online, całodobowo. Bezzwłocznie zapewniamy naprawę, sprzęt zastępczy lub zwrot kosztów naprawy.

Kompletna ochrona

Nie istotne, czy chodzi o uszkodzenie, błąd obsługi lub utratę na skutek kradzieży. Zakres świadczeń naszych ubezpieczeń wykracza daleko poza świadczenia gwarancji i rękojmi.

Przejrzysta umowa

Wszystkie ubezpieczenia simplesurance mają stały okres obowiązywania, który nie przedłuża się automatycznie. Płacisz tylko raz i możesz samodzielnie określić czas obowiązywania umowy.

Proste zawarcie umowy

Przy pomocy zaledwie kilku kliknięć możesz w każdej chwili ubezpieczyć to, co jest dla Ciebie ważne.

To takie proste z simplesurance

Zapomnij o wszystkim, co wiedziałeś do tej pory o ubezpieczeniach. simplesurance Ci to ułatwi: bez papierkowej roboty, szybkie zawarcie umowy o ubezpieczenie, stały okres obowiązywania umowy i bez okresów wypowiedzenia. Abyś miał optymalną ochronę i mógł się koncentrować na naprawdę ważnych rzeczach w życiu.

1. Wybór ubezpieczenia

Wybierz swój model iPada, cenę zakupu i żądany, stały okres obowiązywania umowy.

2. Wprowadzenie danych

Wprowadź numer seryjny lub faktury produktu. Do tego Twoje dane kontaktowe i adres e-mail, abyśmy mogli Ci przesłać twój certyfikat ubezpieczenia.

3. Odesłanie i gotowe!

Sprawdź na koniec swoje dane i zakończ proces przy pomocy opcji „Zakończ zakupy”. Twoje urządzenie jest natychmiast chronione!

Częste pytania

„Jak ubezpieczę swojego nowego iPhone Apple?”

Aby ubezpieczyć swojego nowego iPhone Apple, wybierz odpowiedni zakres cenowy oraz preferowany okres obowiązywania umowy. Oprócz podstawowej ochrony na skutek uszkodzenia możesz też wybrać opcjonalne ubezpieczenie na skutek kradzieży. Pod koniec naszego procesu zamawiania wystarczy, że podasz tylko jeszcze Twoje dane kontaktowe oraz numer seryjny produktu. Certyfikat ubezpieczenia prześlemy Ci następnie pocztą elektroniczną.


„Jak długo obowiązuje umowa o ubezpieczenie iPhone w simplesurance?”

Smartfona ubezpieczysz na wybrany przez Ciebie okres czasu (1 lub 2 lata). Umowa wygasa automatycznie i nie jest wymagane złożenie przez Ciebie wypowiedzenia. Przed upływem umowy możesz jednak w prosty sposób przedłużyć Twoje ubezpieczenie o kolejne 12 miesięcy.


„Mój iPhone jest uszkodzony. Co teraz?”

Szkody możesz zgłaszać w wygodny sposób na naszej stronie internetowej. Po wypełnieniu formularza zgłoszenia otrzymasz pocztą elektroniczną kwit wysyłkowy. W ten sposób możesz w bezpłatny sposób przesłać swojego uszkodzonego iPhona do odpowiedniego serwisu naprawy. Urządzenie otrzymasz z powrotem tak szybko jak to możliwe. W przypadku kradzieży zamiast przejmować za Ciebie naprawę, z reguły zwracamy Ci koszty nabycia nowego urządzenia. Informujemy Cię na bieżąco, w każdej chwili pocztą elektroniczną, o statusie twojego zgłoszenia. Jeśli mimo tego będziesz miał pytania, możesz zadzwonić na naszą bezpłatną infolinię.

Masz jeszcze pytania?
Zadzwoń do nas!

Możesz się z nami kontaktować od poniedziałku do piątku
od godz. 09 do 18.

Marko Zechlin,
Head of Insurance Service

Sposoby płatności:

Bezpieczne zakupy: