Twoje ubezpieczenie komputera

W pełni ubezpieczony. Sprawiedliwa cena.

Typ
Ubezpieczenie komputera
Potrzebna pomoc?
Ochrony całkowitej
Korzystnych cen
Wł. przedłużenie gwarancji

To zapewnia Ci ubezpieczenie komputera:

  • Kompleksowa ochrona komputera
  • Bez udziału własnego
  • Ubezpieczenie od kradzieży
  • Ubezpieczenie od kradzieży w wyniku włamania i napadu
jednorazowo
65,95 zł*
eKomi Beste eCommerce Insurance 2018

SSL Protected

Certyfikowany serwis i jakość usług

W celu zapewnienia naszych klientów o jakości oferowanych przez nas usług, zdecydowaliśmy sie na współpracę z niezależnymi portalami opiniotwórczymi oraz jakościowymi. Wyniki mówią same za siebie!

Ubezpieczenie komputera pokrywa:

  • Zwarcia
  • Pęknięty ekran
  • Szkody spowodowane zalaniem
  • Błedy w obsłudze
  • Pożar
  • Kradzież

Szkody na skutek zwarcia

Do szkód na skutek zbyt wysokiego napięcia dochodzi przykładowo wtedy, gdy uderzenie pioruna powoduje krótkie podwyższenie napięcia w sieci elektrycznej, a Twój komputer podłączony jest do prądu. Ubezpieczenie simplesurance obejmuje także szkody tego typu.

Szkody na skutek upadku

Jeśli Twój komputer został uszkodzony przez inny przedmiot lub upadł na ziemię, dzięki simplesurance jesteś ubezpieczony również i w tych przypadkach.

Przedostanie się płynu

Twój komputer został przypadkowo zalany napojem, na skutek czego działa ono tylko częściowo lub nie działa wcale? Dzięki ubezpieczeniu simplesurance nie musisz się martwić.

Błędy w obsłudze

Niezależnie od tego, czy urządzenie zostało uszkodzone na skutek niezdarności, niewiedzy, nieporozumienia czy też błędu w obsłudze, simplesurance zajmie się uregulowaniem szkody.

Szkody na skutek pożaru

Najczęstszymi źródłami szkód spowodowanych przez ogień lub ciepło są kominek, niezgaszone świeczki i grill. Jeśli Twoje urządzenie zostanie uszkodzone lub zniszczone przez ogień, możesz liczyć na szybką pomoc simplesurance.

Kradzież, włamanie i rabunek

Z simplesuranceem zabezpieczysz się przed utratą urządzenia spowodowaną kradzieżą, włamaniem albo rabunkiem.

Co powinieneś wiedzieć o ubezpieczeniu komputera w simplesurance:


To Cię również zainteresuje

Nasi partnerzy

Allianz
ERGO Direkt
Mannheimer
Arag
Agila

Zalety przedłużenia gwarancji simplesurance

Szybka pomoc

Szkodę lub stratę możesz w prosty sposób zgłaszać online, całodobowo. Bezzwłocznie zapewniamy naprawę, zastępstwo lub zwrot.

Kompletna ochrona

Nie istotne, czy chodzi o uszkodzenie, błąd obsługi lub utratę na skutek kradzieży. Zakres świadczeń naszych ubezpieczeń wykracza daleko poza świadczenia gwarancji i rękojmi.

Przejrzysta umowa

Wszystkie ubezpieczenia simplesurance mają stały okres obowiązywania, który nie przedłuża się automatycznie. Płacisz tylko raz i możesz samodzielnie określić czas obowiązywania umowy.

Proste zawarcie umowy

Przy pomocy zaledwie kilku kliknięć możesz w każdej chwili ubezpieczyć to, co jest dla Ciebie ważne.

To takie proste z simplesurance

Zapomnij o wszystkim, co wiedziałeś do tej pory o ubezpieczeniach. simplesurance Ci to ułatwi: bez papierkowej roboty, szybkie zawarcie umowy o ubezpieczenie, stały okres obowiązywania umowy i bez okresów wypowiedzenia. Abyś miał optymalną ochronę i mógł się koncentrować na naprawdę ważnych rzeczach w życiu.

1. Wybór ubezpieczenia

Wybierz swój produkt, cenę zakupu i pożądany, stały okres obowiązywania umowy.

2. Wprowadzenie danych

Wprowadź numer seryjny lub faktury produktu. Do tego Twoje dane kontaktowe i adres e-mail, abyśmy mogli Ci przesłać twój certyfikat ubezpieczenia.

3. Odesłanie i gotowe!

Sprawdź na koniec swoje dane i zakończ proces przy pomocy opcji „Zakończ zakupy”. Twoje urządzenie jest natychmiast chronione!

Częste pytania

"Jak mogę ubezpieczyć nowe urządzenie?"

Wystarczy wybrać odpowiedni zakres cenowy urządzenia i pożądany okres obowiązywania ubezpieczenia. Oprócz samej ochrony przed uszkodzeniem możesz też dodać opcjonalnie ochronę przed kradzieżą w wyniku włamania, aby w pełni ubezpieczyć swoje urządzenie. Na koniec musisz tylko podać w procesie zakupu swój adres e-mail i numer seryjny produktu. Następnie prześlemy Ci e-mail z certyfikatem ubezpieczenia.

"Jaki może być maksymalny wiek urządzenia, abym mógł je jeszcze ubezpieczyć?"

Jeśli dokonałeś zakupu urządzenia w ciągu ostatnich 6 miesięcy, masz jeszcze możliwość objęcia go naszym ubezpieczeniem.


"Przez jaki okres czasu obowiązuje umowa ubezpieczenia simplesurance?"

Ubezpieczenie wygasa automatycznie po upłynięciu wybranego przez Ciebie okresu obowiązywania. Umowa ubezpieczenia nie wymaga wypowiedzenia i nie zostanie automatycznie przedłużona. Przed upływem okresu obowiązywania umowy możesz jednak przedłużyć przez Internet ubezpieczenie Twojego urządzenia o kolejnych 12 miesięcy.


Masz jeszcze pytania?
Zadzwoń do nas!

Możesz się z nami kontaktować od poniedziałku do piątku
od godz. 09 do 18.

Marko Zechlin,
Head of Insurance Service

Sposoby płatności:

Bezpieczne zakupy: