Twoje ubezpieczenie laptopa

W pełni ubezpieczony. Sprawiedliwa cena.

Potrzebna pomoc?
Ochrony całkowitej
Korzystnych cen

To zapewnia ubezpieczenie laptopa:

 • Kompleksowa ochrona laptopa
 • Ubezpieczenie na całym świecie
 • Szybka naprawa w przypadku szkody
 • Bezpłatny Dział Obsługi Klienta
 • Opcjonalna ochrona na wypadek kradzieży
jednorazowo
174,95 zł*
eKomi Beste eCommerce Insurance 2018

SSL Protected

Certyfikowany serwis i jakość usług

W celu zapewnienia naszych klientów o jakości oferowanych przez nas usług, zdecydowaliśmy sie na współpracę z niezależnymi portalami opiniotwórczymi oraz jakościowymi. Wyniki mówią same za siebie!

Ubezpieczenie laptopa pokrywa:

 • Pęknięty ekran
 • Szkody spowodowane zalaniem
 • Kradzież
 • Zwarcia
 • Szkody obce
 • Błedy w obsłudze
 • Pożar

Pęknięty ekran

Twój laptop uległ uszkodzeniu na skutek upadku albo uderzenia przez inne urządzenie? Ochrona urządzeń simplesurance obowiązuje, gdy przykładowo pęknie monitor albo z powodu upadku wystąpi inna usterka techniczna.

Płyny

Twój produktu ma kontakt z płynem – czy to na skutek rozlania napoju albo gdy wpadnie do wanny. Na skutek tego laptop działa już tylko w sposób ograniczony albo wcale. Dzięki simplesurance jesteś po bezpiecznej stronie.

Kradzież

Laptopy wzbudzają szczególne zainteresowanie zodzieji. Jeśli zawrzesz w simplesurance odpowiednią umowę o ubezpieczenie dodatkowe, to Twój laptop będzie chroniony również przed ryzykiem kradzieży.

Zwarcia

Szkoda na skutek przepięcia lub zwarcia występuje przykładowo wtedy, gdy uderzenie pioruna spowoduje krótkotrwałe zwiększenie napięcia w sieci zasilającej, podczas gdy Twój laptop jest podłączony do gniazdka w celu ładowania. simplesurance usunie również te szkody.

Szkody obce

Twój laptop został uszkodzony na skutek sabotażu lub wandalizmu? Również w tym przypadku korzystasz z pełnej ochrony dzięki simplesurance.

Błędy w obsłudze

Nieważne, czy to z powodu niezdarności, niewiedzy lub z powodu nieporozumienia: Jeśli z powodu błędu obsługi dojdzie do szkody laptopa, to simplesurance zadba o to, aby sprawa została uregulowana.

Pożar

Częstą przyczyną szkód w wyniku pożaru lub gorąca jest kominek, zapomniane płonące świeczki albo grill. Twój laptop jest chroniony również wtedy, gdy dojdzie do zniszczenia na skutek pożaru.

Co powinieneś wiedzieć o ubezpieczeniu laptopa w simplesurance:


To Cię również zainteresuje

Nasi partnerzy

Allianz
ERGO Direkt
Mannheimer
Arag
Agila

Twoje korzyści z ubezpieczenia laptopa w simplesurance

Szybka pomoc

Szkodę lub stratę możesz w prosty sposób zgłaszać online, całodobowo. Bezzwłocznie zapewniamy naprawę, sprzęt zastępczy lub zwrot kosztów naprawy.

Kompletna ochrona

Nie istotne, czy chodzi o uszkodzenie, błąd obsługi lub utratę na skutek kradzieży. Zakres świadczeń naszych ubezpieczeń wykracza daleko poza świadczenia gwarancji i rękojmi.

Przejrzysta umowa

Wszystkie ubezpieczenia simplesurance mają stały okres obowiązywania, który nie przedłuża się automatycznie. Płacisz tylko raz i możesz samodzielnie określić czas obowiązywania umowy.

Proste zawarcie umowy

Przy pomocy zaledwie kilku kliknięć możesz w każdej chwili ubezpieczyć to, co jest dla Ciebie ważne.

To takie proste z simplesurance

Zapomnij o wszystkim, co wiedziałeś do tej pory o ubezpieczeniach. simplesurance Ci to ułatwi: bez papierkowej roboty, szybkie zawarcie umowy o ubezpieczenie, stały okres obowiązywania umowy i bez okresów wypowiedzenia. Abyś miał optymalną ochronę i mógł się koncentrować na naprawdę ważnych rzeczach w życiu.

1. Wybór ubezpieczenia

Wybierz producenta twojego laptopa, cenę zakupu i żądany, stały okres obowiązywania umowy.

2. Wprowadzenie danych

Wprowadź numer seryjny lub faktury produktu. Do tego Twoje dane kontaktowe i adres e-mail, abyśmy mogli Ci przesłać twój certyfikat ubezpieczenia.

3. Odesłanie i gotowe!

Sprawdź na koniec swoje dane i zakończ proces przy pomocy opcji „Zakończ zakupy”. Twoje urządzenie jest natychmiast chronione!

Częste pytania

„Jak mogę ubezpieczyć swojego nowego laptopa?”

Wybierz zakres cenowy nowego urządzenia i producenta, a następnie preferowany okres obowiązywania umowy. Oprócz ochrony przed uszkodzeniem masz również dodatkową opcję ubezpieczenia laptopa na wypadek kradzieży. Pod koniec procesu zamawiania wystarczy, że podasz tylko jeszcze Twoje dane kontaktowe i adres e-mail oraz numer seryny produktu. Certyfikat ubezpieczenia prześlemy Ci następnie drogą elektroniczną.


„Na jaki okres mogę ubezpieczyć laptopa w simplesurance?”

Notebooka możesz ubezpieczyć na rok lub 2 lata. Umowa ubezpieczeniowa wygasa po upływie wybranego przez Ciebie okresu czasu. Nie jest wymagane złożenie przez Ciebie wypowiedzenia, Twoja umowa nie przedłuża się automatycznie. Przed upływem umowy możesz przedłużyć Twoje ubezpieczenie o kolejne 12 miesięcy. Pamiętaj, że aby ubezpieczyć laptopa w simplesurance, musisz to zrobić nie później niż do 3 miesięcy od momentu jego zakupu.


„Mój notebook jest uszkodzony. Co muszę zrobić?”

Szkody możesz zgłaszać w wygodny sposób na naszej stronie internetowej. Po wypełnieniu formularza zgłoszenia pocztą elektroniczną otrzymasz dowód wysyłki. W ten sposób możesz w bezpłatny sposób przesłać swój uszkodzony notebook do odpowiedniego serwisu naprawy. Twojego laptopa otrzymasz z powrotem tak szybko jak to możliwe. W przypadku kradzieży zamiast przejmować za Ciebie naprawę, z reguły zwracamy Ci koszty nabycia nowego urządzenia. Informujemy Cię na bieżąco, w każdej chwili pocztą elektroniczną, o statusie Twojego zgłoszenia. Jeśli mimo tego będziesz miał pytania, to możesz się bezpłatnie skontaktować z naszym osobistym Działem Obsługi Klienta.

Masz jeszcze pytania?
Zadzwoń do nas!

Możesz się z nami kontaktować od poniedziałku do piątku
od godz. 09 do 18.

Marko Zechlin,
Head of Insurance Service

Sposoby płatności:

Bezpieczne zakupy: