Twoje ubezpieczenie roweru

Kompletna ochrona dla Twojego roweru.

1 roczne ubezpieczenie roweru Plus

To zapewnia Ci ubezpieczenie roweru:

 • Kompleksowa ochrona roweru
 • Szybka naprawa w przypadku szkody
 • Bezpłatny Dział Obsługi Klienta
 • Ochrona przed rabunkiem i kradzieżą
 • Bez udziału własnego
jednorazowo
96,95 zł*
eKomi Beste eCommerce Insurance 2018

SSL Protected

Certyfikowany serwis i jakość usług

W celu zapewnienia naszych klientów o jakości oferowanych przez nas usług, zdecydowaliśmy sie na współpracę z niezależnymi portalami opiniotwórczymi oraz jakościowymi. Wyniki mówią same za siebie!

Ubezpieczenie roweru pokrywa:

 • Kradzież i kradzież części
 • Rabunek i włamanie z kradzieżą
 • Wandalizm
 • Szkody poupadkowe
 • Błedy w obsłudze
 • Zużycie
 • Ochrona w całej Europie

Kradzieżą i kradzież części

Ubezpieczenie sprzętu domowego obowiązuje z reguły tylko wtedy, gdy rower znajdował się w mieszkaniu lub w piwnicy i zaginął na skutek włamania z kradzieżą. Ubezpieczenie roweru od kradzieży w simplesurance obowiązuje również wtedy, gdy Twój rower zostanie skradziony poza domem.

Ochrona przed rabunkiem i włamaniem z kradzieżą

Ubezpieczenie simplesurance pokryje również całkowite koszty w przypadku straty roweru na skutek włamania z kradzieżą lub rabunku. Koszty ponownego nabycia roweru są Ci zwracane bez potrącania udziału własnego.

Ochrona przed wandalizmem

Zostawiłeś rower w miejscu publicznym i został uszkodzony na skutek wandalizmu? Ubezpieczenie simplesurance pokryje całkowite koszty naprawy, a Ty nie musisz obawiać się utraty zainwestowanych w rower pieniędzy.

Szkody na skutek upadku i wypadku

Przewróciłeś się jadąc na rowerze lub zderzyłeś z innym pojazdem? Również w tym przypadku Twój rower jest ubezpieczony od wszelkich uszkodzeń. Nieważne kiedy – podczas gołoledzi, czy na ulicach mokrych od deszczu – nasze ubezpieczenie roweru pozwoli Ci nie martwić się kosztami napraw.

Błędy w obsłudze

Czy to z powodu niewiedzy, czy nieporozumienia – szkody na skutek błędów obsługi są zawsze irytujące. Nasze ubezpieczenie simplesurance to szybka i realizowana w prosty sposób pomoc, abyś mógł mimo przeciwności kontynuować jazdę na rowerze.

Ochrona przed zużyciem (nie dotyczy hamulców i opon)

Ubezpieczenie roweru w simplesurance obowiązuje również w przypadku szkód na skutek zużycia.

Ochrona w całej Europie

Nieważne kiedy i gdzie podróżujesz swoim rowerem – nasze ubezpieczenie roweru simplesurance obowiązuje na terenie całej Europy.

Co powinieneś wiedzieć o ubezpieczeniu roweru w simplesurance:


To Cię również zainteresuje

Nasi partnerzy

Allianz
Mannheimer
Arag
Agila

Twoje korzyści z ubezpieczenia roweru w simplesurance

Szybka pomoc

Szkodę lub stratę możesz w prosty sposób zgłaszać online, całodobowo. Bezzwłocznie zapewniamy naprawę, sprzęt zastępczy lub zwrot kosztów naprawy.

Kompletna ochrona

Nie istotne, czy chodzi o uszkodzenie, błąd obsługi lub utratę na skutek kradzieży. Zakres świadczeń naszych ubezpieczeń wykracza daleko poza świadczenia gwarancji i rękojmi.

Przejrzysta umowa

Wszystkie ubezpieczenia simplesurance mają stały okres obowiązywania, który nie przedłuża się automatycznie. Płacisz tylko raz i możesz samodzielnie określić czas obowiązywania umowy.

Proste zawarcie umowy

Przy pomocy zaledwie kilku kliknięć możesz w każdej chwili ubezpieczyć to, co jest dla Ciebie ważne.

To takie proste z simplesurance

Zapomnij o wszystkim, co wiedziałeś do tej pory o ubezpieczeniach. simplesurance Ci to ułatwi: bez papierkowej roboty, szybkie zawarcie umowy o ubezpieczenie, stały okres obowiązywania umowy i bez okresów wypowiedzenia. Abyś miał optymalną ochronę i mógł się koncentrować na naprawdę ważnych rzeczach w życiu.

1. Wybór ubezpieczenia

Wybierz cenę zakupu twojego roweru.

2. Wprowadzenie danych

Podaj numer ramy roweru lub nazwę roweru oraz numer zamówienia twojego roweru. Do tego Twoje dane kontaktowe i adres e-mail, abyśmy mogli Ci przesłać twój certyfikat ubezpieczenia.

3. Odesłanie i gotowe!

Sprawdź na koniec swoje dane i zakończ proces przy pomocy opcji „Zakończ zakupy”. Twój rower jest natychmiast ubezpieczony!

Częste pytania

„Jak mogę ubezpieczyć rower w simplesurance?”

Po prostu wybierz odpowiedni zakres cenowy Twojego roweru. Następnie w procesie zamawiania podaj nam Twoje dane kontaktowe i adres e-mail oraz numer ramy Twojego roweru. Jeśli nie posiadasz tych informacji, podaj nazwę artykułu oraz numer faktury. Certyfikat ubezpieczenia prześlemy Ci następnie pocztą elektroniczną.


„Jak długo po zakupie roweru mogę go ubezpieczyć w simplesurance?”

Jeśli kupno roweru miało miejsce nie później, niż 3 miesięcy wstecz, to nadal masz możliwość zawarcia umowy o ubezpieczenie.


„Mój rower został ukradziony. Co muszę zrobić?”

Kradzież roweru możesz zgłaszać w wygodny sposób na naszej stronie internetowej. Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego skierujemy Twój przypadek do ubezpieczyciela w celu kontroli. Bezzwłocznie dokonaj na policji zgłoszenia kradzieży roweru. Po kontroli Twojej szkody, ubezpieczyciel przejmie koszty nabycia nowego roweru.

Masz jeszcze pytania?
Zadzwoń do nas!

Możesz się z nami kontaktować od poniedziałku do piątku
od godz. 09 do 18.

Marko Zechlin,
Head of Insurance Service

Sposoby płatności:

Bezpieczne zakupy: