Twoje ubezpieczenie roweru elektrycznego typu pedelec / e-bike

Kompletna ochrona dla Twojego roweru elektrycznego.

1 roczne ubezpieczenie roweru elektrycznego Plus

To zapewnia Ci ubezpieczenie roweru elektrycznego:

  • Kompleksowa ochrona
  • Szybka naprawa w przypadku szkody
  • Bezpłatny Dział Obsługi Klienta
  • Ochrona przed rabunkiem i kradzieżą
  • Bez udziału własnego
jednorazowo
96,95 zł*
eKomi Beste eCommerce Insurance 2018

SSL Protected

Certyfikowany serwis i jakość usług

W celu zapewnienia naszych klientów o jakości oferowanych przez nas usług, zdecydowaliśmy sie na współpracę z niezależnymi portalami opiniotwórczymi oraz jakościowymi. Wyniki mówią same za siebie!

Ubezpieczenie roweru elektrycznego pokrywa:

  • Kradzież i kradzież części
  • Rabunek i włamanie z kradzieżą
  • Wandalizm
  • Ochrona elektroniki
  • Ochrona w całej Europie

Kradzież i kradzież części

Ubezpieczenie sprzętu domowego obowiązuje z reguły tylko wtedy, gdy rower elektryczny lub e-bike znajdował się w mieszkaniu lub piwnicy i zaginął na skutek włamania z kradzieżą. Ubezpieczenie roweru elektrycznego w simplesurance obowiązuje też w przypadku, gdy Twój rower lub jakaś jego część zostaną skradzione poza domem. Koszty ponownego nabycia roweru są Ci zwracane bez potrącenia udziału własnego.

Ochrona przed rabunkiem i włamaniem z kradzieżą

Ubezpieczenie roweru elektrycznego w simplesurance daje Ci gwarancję ochrony również w przypadku utraty na skutek włamania z kradzieżą lub rabunkiem. Także i w tym przypadku otrzymujesz zwrot kosztów potrzebnych na zakup nowego roweru. Dodatkowo nie ponosisz opłaty udziału własnego.

Ochrona przed wandalizmem

Jeśli Twój rower elektryczny lub e-bike został uszkodzony na skutek wandalizmu, również w tym przypadku jesteś obięty całkowitą ochroną simplesurance. Twoje ubezpieczenie roweru elektrycznego pokryje wszystkie koszty naprawy bez potrącenia udziału własnego.

Ochrona elektroniki

Zwłaszcza elektronika jest bardzo narażona na błędy i często drogie naprawy. Ubezpiecz silnik oraz elektronikę swojego roweru elektrycznego lub e-bike’a przed szkodami na skutek zużycia, zwarcia, przepięcia i szkód spowodowanych płynami. Również uszkodzenia na skutek błędów podczas manipulacji i obsługi są objęte ochroną assistance. Jeśli akumulator Twojego roweru elektrycznego lub e-bike’a zawiedzie i pojemność mocy określona przez producenta wynosi już tylko 50% lub mniej, to zwrócimy Ci koszty za wymianę na nowy akumulator.

Ochrona w całej Europie

Nieważne kiedy i gdzie podróżujesz – nasze ubezpieczenie roweru elektrycznego simplesurance obowiązuje na terenie całej Europy. Teraz możesz być spokojny o bezpieczeństwo swojego roweru nawet na wakacjach zagranicą.

Co powinieneś wiedzieć o ubezpieczeniu roweru elektrycznego w simplesurance:


To Cię również zainteresuje

Nasi partnerzy

Allianz
Mannheimer
Arag
Agila

Twoje korzyści z ubezpieczenia produktu w simplesurance

Szybka pomoc

Szkodę lub stratę możesz w prosty sposób zgłaszać online, całodobowo. Bezzwłocznie zapewniamy naprawę, sprzęt zastępczy lub zwrot kosztów naprawy.

Kompletna ochrona

Nie istotne, czy chodzi o uszkodzenie, błąd obsługi lub utratę na skutek kradzieży. Zakres świadczeń naszych ubezpieczeń wykracza daleko poza świadczenia gwarancji i rękojmi.

Przejrzysta umowa

Wszystkie ubezpieczenia simplesurance mają stały okres obowiązywania, który nie przedłuża się automatycznie.

Proste zawarcie umowy

Przy pomocy zaledwie kilku kliknięć możesz w każdej chwili ubezpieczyć to, co jest dla Ciebie ważne.

To takie proste z simplesurance

Zapomnij o wszystkim, co wiedziałeś do tej pory o ubezpieczeniach. simplesurance Ci to ułatwi: bez papierkowej roboty, szybkie zawarcie umowy o ubezpieczenie, stały okres obowiązywania umowy i bez okresów wypowiedzenia. Abyś miał optymalną ochronę i mógł się koncentrować na naprawdę ważnych rzeczach w życiu.

1. Wybór ubezpieczenia

Wybierz cenę zakupu twojego roweru elektrycznego.

2. Wprowadzanie danych

Podaj numer ramy roweru lub nazwę roweru oraz numer zamówienia twojego roweru elektrycznego. Do tego Twoje dane kontaktowe i adres e-mail, abyśmy mogli Ci przesłać twój certyfikat ubezpieczenia.

3. Odesłanie i gotowe!

Sprawdź na koniec swoje dane i zakończ proces przy pomocy opcji „Zakończ zakupy”. Twoje urządzenie jest natychmiast chronione!

Częste pytania

„Chciałbym w simplesurance ubezpieczyć swój rower elektryczny/e-bike. Jak mogę to zrobić?”

Po prostu wybierz odpowiedni zakres cenowy swojego roweru elektrycznego. Następnie podaj nam swój adres e-mail i numer ramy swojego roweru. Jeśli nie posiadasz tych informacji, wystarczy, że podajasz nazwę artykułu w połączeniu z numerem faktury. Certyfikat ubezpieczenia prześlemy Ci następnie pocztą elektroniczną.


„Jaka jest różnica między rowerem elektrycznym typu pedelec a e-bikem?”

Rowery elektryczne typu pedelec to jednośladowe rowery ze wsparciem siłowym pedałów. Silnik tych rowerów wspomagany jest dźwignia zmiany biegów, a rowerzysta, aby móc poruszać się do przodu zmuszony jest do pedałowania. W rowerach typu e-bike jazda odbywa się bez konieczności pedałowania a prędkość możemy zmieniać za pomocą przełączania gałki, która znajduje się na kierownicy, jak przykładowo w motorowerze lub motorze.


„Jak długo po zakupie mogę ubezpieczyć mój rower elektryczny/e-bike?”

Jeśli kupno roweru miało miejsce nie później, niż 3 miesięce wstecz, to nadal masz możliwość jego ochrony, korzystając z naszego ubezpieczenia roweru elektrycznego.


„Mój rower elektryczny/e-bike został ukradziony. Co muszę zrobić?”

Kradzież roweru możesz zgłaszać w wygodny sposób na naszej stronie internetowej. Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego skierujemy Twój przypadek do ubezpieczyciela w celu kontroli. Bezzwłocznie złóż na policji zgłoszenie o kradzieży. Po kontroli Twojego zgłoszenia, ubezpieczyciel przejmie koszty nabycia nowego roweru elektrycznego/e-bike’a.

Masz jeszcze pytania?
Zadzwoń do nas!

Możesz się z nami kontaktować od poniedziałku do piątku
od godz. 09 do 18.

Marko Zechlin,
Head of Insurance Service

Sposoby płatności:

Bezpieczne zakupy: