Odpowiednia ochrona Twoich urządzeń domowych

Mniej zmartwień i większa przyjemność z korzystania z zakupionych urządzeń!

Chroń sprzęty kuchenne i przedłuż gwarancję producenta, korzystając z opcji przedłużonej gwarancji w simplesurance. Dla optymalnej ochrony swoich urządzeń możesz również dodatkowo ubezpieczyć je przed skutkami zdarzeń codziennych. Oszczędź sobie w ten sposób zbytecznych kosztów i poczuj ulgę na samą myśl, że jesteś ubezpieczony w najlepszym możliwym zakresie.

SSL Protected

Certyfikowany serwis i jakość usług

W celu zapewnienia naszych klientów o jakości oferowanych przez nas usług, zdecydowaliśmy sie na współpracę z niezależnymi portalami opiniotwórczymi oraz jakościowymi. Wyniki mówią same za siebie!

Przedłużenie gwarancji na sprzęty domowe w simplesurance – usługa dopasowana do Twoich potrzeb

Kupując sprzęty domowe, trzeba liczyć się z większym lecz niezbędnym wydatkiem. Lodówka, pralka czy zmywarka to sprzęty, bez których nie możemy sobie dziś wyobrazić codziennego życia. Już sama myśl o awarii któregoś z naszych domowych sprzętów przyprawia o zimny pot na plecach – w końcu nowe urządzenia opłaca się często z kilkuletnich oszczędności. Większość z nas długo zastanawia się nad zakupem i rozważa wszystkie zalety wybranego sprzętu pod względem jego rodzaju i jakości. Każdy ma świadomość, że nowy sprzęt z reguły psuje się zaraz po upływie 24-miesięcznej gwarancji.

Wiemy, jak temu zaradzić: przedłuż gwarancję na swój domowy sprzęt w simplesurance o maks. 36 miesięcy. W przypadku, gdy pralka zepsuje się po upływie gwarancji producenta, zacznie działać opcja przedłużonej gwarancji w simplesurance – to my opłacimy naprawę lub wymienimy sprzęt na nowy. Tak więc w przyszłości nie będziesz musiał martwić się o swoje AGD – simplesurance zapewni im optymalną ochronę aż do momentu, gdy upłynie im 60 miesięcy.

Przedłużenie gwarancji w simplesurance

Zalety

Korzyści wynikające z zakupu przedłużonej gwarancji w simplesurance

To tylko kilka kliknięć – zadbaj o przedłużenie gwarancji na sprzęty kuchenne w simplesurance. Poniższa tabela pokaże Ci, dlaczego warto skorzystać z opcji przedłużonej gwarancji w simplesurance.

Okres ubezpieczenia Gwarancja producenta simplesurance (PL)
Przedłużenie gwarancji*
 
do 24 miesięcy
do 36 miesięcy
do 48 miesięcy
do 60 miesięcy

*obowiązuje od 24. miesiąca

Opcja przedłużonej gwarancji w simplesurance na inne urządzenia

Nasi partnerzy

Allianz
Mannheimer
Arag
Sposoby płatności:

Bezpieczne zakupy: