Twoje ubezpieczenie telefonu

W pełni ubezpieczony. Sprawiedliwa cena.

Potrzebna pomoc?
Ochrony całkowitej
Korzystnych cen

To zapewnia Ci ubezpieczenie telefonu komórkowego:

 • Kompleksowa ochrona smartfona
 • Ubezpieczenie na całym świecie
 • Szybka naprawa w przypadku szkody
 • Bezpłatny Dział Obsługi Klienta
 • Opcjonalna ochrona na wypadek kradzieży
jednorazowo
174,95 zł*
eKomi Beste eCommerce Insurance 2018

SSL Protected

Certyfikowany serwis i jakość usług

W celu zapewnienia naszych klientów o jakości oferowanych przez nas usług, zdecydowaliśmy sie na współpracę z niezależnymi portalami opiniotwórczymi oraz jakościowymi. Wyniki mówią same za siebie!

Ubezpieczenie telefonu komórkowego pokrywa:

 • Pęknięty ekran
 • Szkody spowodowane zalaniem
 • Kradzież
 • Zwarcia
 • Szkody obce
 • Błedy w obsłudze
 • Pożar

Pęknięty ekran

Twój telefon uległ uszkodzeniu na skutek upadku albo uderzenia przez inne urządzenie? Ubezpieczenie telefonu w simplesurance obowiązuje, gdy przykładowo pęknie wyświetlacz lub w wyniku upadku dojdzie do innej usterki technicznej.

Płyny

Twój smartfon ma kontakt z płynem – czy to na skutek rozlania napoju albo gdy wpadnie do toalety. Na skutek tego telefon komórkowy działa już tylko w sposób ograniczony albo wcale. Dzięki simplesurance jesteś po bezpiecznej stronie.

Kradzież

Nowe smartfony od zawsze wzbudzają zainteresowanie kieszonkowców. Wybierz odpowiednią umowę o ubezpieczenie telefonu przed kradzieżą (opcja dodatkowa), a simplesurance zadba o to, aby sprawa została uregulowana.

Zwarcia

Szkoda na skutek przepięcia lub zwarcia występuje przykładowo wtedy, gdy uderzenie pioruna spowoduje krótkotrwałe zwiększenie napięcia w sieci zasilającej, podczas gdy Twój telefon podłączony jest do gniazdka w celu ładowania. Ubezpieczenie telefonu w simplesurance usunie również te szkody.

Szkody obce

Twoje urządzenie zostało uszkodzone na skutek sabotażu lub wandalizmu? Również w tym przypadku korzystasz z pełnej ochrony dzięki simplesurance.

Błędy w obsłudze

Nieważne, czy to z powodu niezdarności, niewiedzy lub nieporozumienia: Jeśli z powodu błędu obsługi dojdzie do uszkodzenia telefonu komórkowego, ubezpieczenie simplesurance pokryje również te koszty.

Pożar

Częstą przyczyną szkód w wyniku pożaru lub gorąca jest kominek, zapomniane płonące świeczki albo grill. Twój telefon jest chroniony również wtedy, gdy dojdzie do zniszczenia na skutek pożaru.

Co powinieneś wiedzieć o ubezpieczeniu telefonu w simplesurance:


To Cię również zainteresuje

Ubezpieczenie dla
iPhone X

od 419,95 zł

Ubezpiecz swój iPhone X już teraz

Ubezpieczenie dla
Samsung Galaxy S9

od 349,95 zł

Ubezpiecz swój Samsung Galaxy S9 już teraz

Twoje korzyści z ubezpieczenia telefonu w simplesurance

Szybka pomoc

Szkodę lub stratę możesz w prosty sposób zgłaszać online, całodobowo. Bezzwłocznie zapewniamy naprawę, sprzęt zastępczy lub zwrot kosztów naprawy.

Kompletna ochrona

Nie istotne, czy chodzi o uszkodzenie, błąd obsługi lub utratę na skutek kradzieży. Zakres świadczeń naszych ubezpieczeń wykracza daleko poza świadczenia gwarancji i rękojmi.

Przejrzysta umowa

Wszystkie ubezpieczenia simplesurance mają stały okres obowiązywania, który nie przedłuża się automatycznie. Płacisz tylko raz i możesz samodzielnie określić czas obowiązywania umowy.

Proste zawarcie umowy

Przy pomocy zaledwie kilku kliknięć możesz w każdej chwili ubezpieczyć to, co jest dla Ciebie ważne.

To takie proste z simplesurance

Zapomnij o wszystkim, co wiedziałeś do tej pory o ubezpieczeniach. simplesurance Ci to ułatwi: bez papierkowej roboty, szybkie zawarcie umowy o ubezpieczenie, stały okres obowiązywania umowy i bez okresów wypowiedzenia. Abyś miał optymalną ochronę i mógł się koncentrować na naprawdę ważnych rzeczach w życiu.

1. Wybór ubezpieczenia

Wybierz producenta twojego telefonu komórkowego, cenę zakupu i żądany, stały okres obowiązywania umowy.

2. Wprowadzenie danych

Wprowadź numer seryjny lub faktury produktu. Do tego Twoje dane kontaktowe i adres e-mail, abyśmy mogli Ci przesłać twój certyfikat ubezpieczenia.

3. Odesłanie i gotowe!

Sprawdź na koniec swoje dane i zakończ proces przy pomocy opcji „Zakończ zakupy”. Twój telefon komórkowy jest natychmiast ubezpieczony!

Częste pytania

„Jak mogę ubezpieczyć telefon komórkowy?”

Aby ubezpieczyć telefon komórkowy, wybierz odpowiedni zakres cenowy urządzenia i preferowany okres obowiązywania umowy. Oprócz czystej ochrony na skutek uszkodzenia masz również możliwość dodania opcjonalnej ochrony na skutek kradzieży. Pod koniec procesu zamawiania wystarczy, że podasz jeszcze tylko Twoje dane kontaktowe oraz numer seryjny produktu. Certyfikat ubezpieczenia Twojego telefonu komórkowego prześlemy Ci pocztą elektroniczną.


„Jak długo obowiązuje umowa z simplesurance o ubezpieczenie mojego telefonu?”

Ubezpieczenie wygasa po upływie wybranego przez Ciebie okresu obowiązywania. Nie jest wymagane złożenie wypowiedzenia, Twoja umowa nie przedłuża się automatycznie. Przed upływem umowy masz możliwość przedłużenia jej na kolejne 12 miesięcy.


„Mój telefon komórkowy jest uszkodzony. Co muszę zrobić?”

Szkody możesz zgłaszać w wygodny sposób na naszej stronie internetowej. Po wypełnieniu formularza zgłoszenia pocztą elektroniczną otrzymasz dowód wysyłki. W ten sposób możesz w bezpłatny sposób przesłać swojego uszkodzonego smartfona do odpowiedniego serwisu naprawy. Naprawiony telefon komórkowy otrzymasz z powrotem tak szybko jak to tylko możliwe. W przypadku kradzieży przebieg sprawy jest niemalże identyczny. Zamiast przejmować za Ciebie naprawę, z reguły zwracamy Ci koszty nabycia nowego urządzenia. Informujemy Cię na bieżąco o statusie Twojego zgłoszenia szkody. Jeśli mimo tego będziesz miał pytania, możesz bezpłatnie skontaktować się z naszym osobistym Działem Obsługi Klienta.

Masz jeszcze pytania?
Zadzwoń do nas!

Możesz się z nami kontaktować od poniedziałku do piątku
od godz. 09 do 18.

Marko Zechlin,
Head of Insurance Service

Sposoby płatności:

Bezpieczne zakupy: