Twoje ubezpieczenie Samsung Galaxy

W pełni ubezpieczony. Sprawiedliwa cena.

Potrzebna pomoc?
Ochrony całkowitej
Korzystnych cen

To zapewnia Ci ubezpieczenie Samsung Galaxy:

 • Kompleksowa ochrona Galaxy
 • Ubezpieczenie na całym świecie
 • Szybka naprawa w przypadku szkody
 • Bezpłatny Dział Obsługi Klienta
 • Opcjonalna ochrona na wypadek kradzieży
jednorazowo
174,95 zł*
eKomi Beste eCommerce Insurance 2018

SSL Protected

Certyfikowany serwis i jakość usług

W celu zapewnienia naszych klientów o jakości oferowanych przez nas usług, zdecydowaliśmy sie na współpracę z niezależnymi portalami opiniotwórczymi oraz jakościowymi. Wyniki mówią same za siebie!

Ubezpieczenie Samsung Galaxy pokrywa:

 • Pęknięty ekran
 • Szkody spowodowane zalaniem
 • Kradzież
 • Zwarcia
 • Szkody obce
 • Błedy w obsłudze
 • Pożar

Pęknięty ekran

Twój Samsung Galaxy uległ uszkodzeniu w wyniku upadku albo uderzenia przez inny przedmiot? Ubezpieczenie telefonu komórkowego simplesurance obowiązuje, gdy przykładowo pęknie wyświetlacz albo z powodu upadku wystąpi inna usterka techniczna.

Płyny

Twój Samsung został uszkodzony na skutek rozlania napoju lub przypadkiem wpadł do toalety? Na skutek tego telefon komórkowy działa już tylko w sposób ograniczony albo wcale. Dzięki simplesurance jesteś po bezpiecznej stronie.

Kradzież

Telefony nowej generacji, jak Samsung Galaxy, wzbudzają duże zainteresowanie kieszonkowców. Jeśli zawrzesz w simplesurance odpowiednią umowę o ubezpieczenie dodatkowe, Twój smartfon będzie chroniony także przed ryzykiem kradzieży.

Zwarcia

Szkoda na skutek przepięcia lub zwarcia występuje przykładowo wtedy, gdy uderzenie pioruna spowoduje krótkotrwałe zwiększenie napięcia w sieci zasilającej, podczas gdy Twój telefon jest podłączony do gniazdka w celu ładowania. simplesurance usunie również te szkody.

Szkody obce

Twoje urządzenie zostało uszkodzone na skutek sabotażu lub wandalizmu? Również w tym przypadku korzystasz z pełnej ochrony dzięki simplesurance.

Błędy w obsłudze

Nieważne, czy to z powodu niezdarności, niewiedzy lub nieporozumienia: Jeśli z powodu błędu obsługi Twój Samsung Galaxy zostanie uszkodzony, ubezpieczenie simplesurance pokryje także te koszty.

Pożar

Częstą przyczyną szkód w wyniku pożaru lub gorąca jest kominek, zapomniane płonące świeczki albo grill. Twój Samsung Galaxy jest chroniony również wtedy, gdy dojdzie do uszkodzenia w wyniku pożaru.

Co powinieneś wiedzieć o ubezpieczeniu Samsung Galaxy w simplesurance:


To Cię również zainteresuje

Ubezpieczenie dla
iPhone X

od 419,95 zł

Ubezpiecz swój iPhone X już teraz

Ubezpieczenie dla
Samsung Galaxy S9

od 349,95 zł

Ubezpiecz swój Samsung Galaxy S9 już teraz

Twoje korzyści z ubezpieczenia telefonu w simplesurance

Szybka pomoc

Szkodę lub stratę możesz w prosty sposób zgłaszać online, całodobowo. Bezzwłocznie zapewniamy naprawę, sprzęt zastępczy lub zwrot kosztów naprawy.

Kompletna ochrona

Nie istotne, czy chodzi o uszkodzenie, błąd obsługi lub utratę na skutek kradzieży. Zakres świadczeń naszych ubezpieczeń wykracza daleko poza świadczenia gwarancji i rękojmi.

Przejrzysta umowa

Wszystkie ubezpieczenia simplesurance mają stały okres obowiązywania, który nie przedłuża się automatycznie. Płacisz tylko raz i możesz samodzielnie określić czas obowiązywania umowy.

Proste zawarcie umowy

Przy pomocy zaledwie kilku kliknięć możesz w każdej chwili ubezpieczyć to, co jest dla Ciebie ważne.

To takie proste z simplesurance

Zapomnij o wszystkim, co wiedziałeś do tej pory o ubezpieczeniach. simplesurance Ci to ułatwi: bez papierkowej roboty, szybkie zawarcie umowy o ubezpieczenie, stały okres obowiązywania umowy i bez okresów wypowiedzenia. Abyś miał optymalną ochronę i mógł się koncentrować na naprawdę ważnych rzeczach w życiu.

1. Wybór ubezpieczenia

Wybierz swój model, cenę zakupu i żądany, stały okres obowiązywania umowy.

2. Wprowadzenie danych

Wprowadź numer seryjny lub faktury produktu. Do tego Twoje dane kontaktowe i adres e-mail, abyśmy mogli Ci przesłać twój certyfikat ubezpieczenia.

3. Odesłanie i gotowe!

Sprawdź na koniec swoje dane i zakończ proces przy pomocy opcji „Zakończ zakupy”. Twoje urządzenie jest natychmiast chronione!

Częste pytania

„Jak mogę ubezpieczyć swój nowy Samsung Galaxy?”

Po prostu wybierz odpowiedni zakres cenowy dla Twojego telefonu Samsung Galaxy oraz preferowany okres obowiązywania umowy. Oprócz ochrony na skutek uszkodzenia masz również możliwość dodania opcjonalnej ochrony na skutek kradzieży. Pod koniec procesu zamawiania wystarczy, że podasz tylko jeszcze Twoje dane kontaktowe i adres e-mail i numer seryjny produktu. Certyfikat ubezpieczenia otrzymasz pocztą elektroniczną.


„Jak długo obowiązuje umowa z simplesurance o ubezpieczenie Samsung Galaxy?”

Ochrona ubezpieczeniowa wygasa automatycznie po upływie wybranego przez Ciebie okresu obowiązywania. Nie jest wymagane złożenie przez Ciebie wypowiedzenia. Przed upływem umowy możesz jednak wygodnie przedłużyć online Twoje ubezpieczenie o kolejne 12 miesięcy.


„Mój Samsung Galaxy jest uszkodzony. Co muszę zrobić?”

Szkody możesz zgłaszać w wygodny sposób na naszej stronie internetowej. Po wypełnieniu formularza zgłoszenia pocztą elektroniczną otrzymasz dowód wysyłki. W ten sposób możesz w bezpłatny sposób przesłać swojego uszkodzonego Samsunga Galaxy do odpowiedniego serwisu naprawy. Swój telefon otrzymasz z powrotem tak szybko jak to tylko możliwe. W przypadku kradzieży przebieg sprawy jest niemalże identyczny. Zamiast przejmować za Ciebie naprawę, z reguły zwracamy Ci koszty nabycia nowego urządzenia. Drogą elektroniczną informujemy Cię na bieżąco o statusie Twojego zgłoszenia. Jeśli mimo tego będziesz miał pytania, skontaktuj się z naszym osobistym Działem Obsługi Klienta.

Masz jeszcze pytania?
Zadzwoń do nas!

Możesz się z nami kontaktować od poniedziałku do piątku
od godz. 09 do 18.

Marko Zechlin,
Head of Insurance Service

Sposoby płatności:

Bezpieczne zakupy: