Masz jeszcze pytania?

Z przyjemnością na nie odpowiemy.

   

  Najważniejsze informacje o simplesurance

  “W jaki sposób mogę odstąpić od umowy ubezpieczeniowej?”

  Aby zrezygnować z ubezpieczenia w przewidzianym ustawowo terminie, prosimy o wysłanie naszemu serwisowi obsługi klienta pisemnego powiadomienia o chęci odstąpienia od umowy uezpieczeniowej e-mailem, faksem czy pocztą.

  Dane kontaktowe umieszczone zostały w przesłanej dokumentacji ubezpieczneiowej.”

  “Kiedy i w jaki sposób muszę zapłacić wkład własny? (dotyczy elektroniki mobilnej)”

  W przypadku wystąpienia szkody elektroniki mobilnej, po przeprowadzeiu testów uszkodzonego urządzenia a przed przystąpieniem do jego naprawy, koniecznie jest uregulowanie opłaty wkładu własnego. Wysokość jego zależy od wybranej grupy cenowej (pierwotna cena zakupu nowego urządzenia). Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia.

  Wkład własny można zapłacić bezpośrednio online, po tym jak serwis zakończy sprwadzenie rozległości szkód dosłanego urządzenia. Oferowane metody płatności to karta kredytowa, PayPal, przelew.

  Po dokonaniu i zaksięgowaniu płatności na naszym koncie, nasz partner serwisowy zostanie o tym natychmiast poinformowany i niezwłocznie rozpocznie naprawę urządzenia.”

  “Czy mogę zlecić naprawę urządzenia w dowolnym warsztacie, na miejscu (dotyczy elektroniki mobilnej)?”

  Posiadamy rozległą sieć serwisów napraw które są w stanie naprawić wszystkie obecne modele szybko i w wysokiej jakości. Dzięki naszym umowom ramowym z tymi partnerami serwisowymi możemy zaoferować naszym Klientom ochronę ubezpieczeniową w korzystnej cenie. Ponadto nasi partnerzy serwisowi udzielają gwarancji na przeprowadzone naprawy. Z tego powodu naprawa na miejscu w wybranym przez Klienta serwisie nie jest konieczna i zgodnie z naszymi Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia nie jest dozwolona.

  “Jaki jest obowiązujący czas trwania ubezpieczenia dla elektroniki moblinej?”

  Przy zakupie polisy istnieje możliwość wyboru między 12 a 24 miesiącami okresu ubezpieczenia.
  Nie istnieje konieczność wypowiedzenia polisy – zostanie ona zakończona automatycznie po upływie wybranego okresu ubezpieczenia (1 rok lub 2 lata).

  “Czy na czas naprawy otrzymam wypożyczone urządzenie zastępcze?”

  Dzięki naszemu udoskonalonemu procesowi naprawy jesteśmy w stanie usunąć szkodę w możliwie najkrótszym czasie, dlatego nie oferujemy usługi wypożyczenia urządzenia zastępczego.

  “W jakim czasie muszę zgłosić szkodę?”

  Prosimy o zgłoszenie szkody w ciągu 7 dni od daty jej stwierdzenia, aby uniknąć ewentualnych dalszych uszkodzeń, a tym samym zminimalizować ryzyko ich powstania.

  “Jak długo po zakupie urządzenia mogę je ubezpieczyć?”

  Możesz ubezpieczyć urządzenie nie starsze niż 3 mies. od pierwszej daty zakupu.

  “Czy mogę ubezpieczyć używane urządzenie?”

  Tak, simplesurance oferuje możliwość ubezpieczenia używanego urządzenia. Maksymalny wiek urządzenia nie może przekraczać 3 miesięcy od pierwszego zakupu. Warunkiem ubezpieczenia jest pierwotny dowod zakupu.

  “Urządzenie zostało zakupione bardzo tanio w ramach umowy abonamentowej na telefon komórkowy. Jaką cenę urządzenia należy wybrać w procesie dokonywania zamówienia polisy?”

  W przypadku urządzeń subwencjonowanych, przy określeniu ceny podczas zawierania polisy, należy kierować się rekomendowaną ceną detaliczną producenta z dnia zakupu urządzenia. O niesubwecjonwaną cenę zapytać można bezpośrednio sprzedawcy.

  Wybór odpowieniej ceny pomoże uniknąć niedoubezpieczenia w przypadku późniejszej realizacji szkody.

  “Chciałbym w późniejszym czasie dokupić ochronę przed kradzieżą. Czy to jest możliwe?”

  Jeśli chciałbyś poszerzyć ubezpieczenie o opcje kradzieży, skontaktuj się z działem obsługi klienta pocztą elektroniczną maksymalnie w ciągu 24 godzin od momentu zakupu.

  Możesz się z nami kontaktować od poniedziałku do piątku od godz. 09 do 18.