Przedłużenie gwarancji dla urządzeń ogrodniczych

W pełni ubezpieczony. Sprawiedliwa cena.

Certyfikowany serwis i jakość usług

W celu zapewnienia naszych klientów o jakości oferowanych przez nas usług, zdecydowaliśmy sie na współpracę z niezależnymi portalami opiniotwórczymi oraz jakościowymi. Wyniki mówią same za siebie!

Przedłużenie gwarancji simplesurance

Ochrona do 24 miesięcy do 36 miesięcy* do 48 miesięcy* do 60 miesięcy*
Gwarancja producenta
Przedłużenie gwarancji simplesurance
*obowiązuje od 24. miesiąca
Ochrona Gwarancja producenta Przedłużenie gwarancji simplesurance
do 24 miesięcy
do 36 miesięcy*
do 48 miesięcy*
do 60 miesięcy*
*obowiązuje od 24. miesiąca

Co powinieneś wiedzieć o przedłużeniu gwarancji dla urządzeń ogrodniczych w simplesurance:

  • Dlaczego warto przedłużyć gwarancję?

Kosiarka, system filtrowania basenu czy też odkurzacz do liści to jedne z niewielu urządzeń znajdujących się w garażu dumnego posiadacza domu. Urządzenia te nie należą jednak do najtańszych, dlatego chcemy, aby służyły nam na długie lata. Jeżeli do awarii dojdzie po upływie okresu gwarancji wymaganego przez regulacje prawne, naprawa może nas słono kosztować. simplesurance oferuje Ci możliwość przedłużonia gwarancji, tak abyś mógł dłużej korzystać ze swoich urządzeń ogrodniczych.

  • Zakres przedłużenia gwaracji:

Opcja przełużonej gwarancji zapewni ochronę Twoim sprzętom ogrodniczym w przypadku awarii na skutek błędów konstrukcyjnych, materiałowych, produkcyjnych, obliczeniowych, montażowych czy warsztatowych. Gwarancję możesz przedłużyć do 36, 48 lub 60 miesięcy. Umowę z simplesurance zawrzeć możesz aż do 3 miesięcy po zakupie urządzenia.

  • Twoje dodatkowe korzyści:

Zaledwie kilka kliknięć dzieli Cię od tego, aby przedłużyć gwarancję wybranego urządzenia ogrodniczego. Z simplesurance nie musisz już wypełniać długich wniosków i formularzy! W przypadku uszkodzenia, zapewniamy Ci natychmiastową naprawę lub wymianę urządzenia.

Zalety przedłużenia gwarancji dla urządzeń ogrodniczych

icon_rocket_green

Szybka pomoc

Szkodę możesz w prosty sposób zgłaszać online, całodobowo. Bezzwłocznie zapewniamy naprawę, zastępstwo lub zwrot.

Kompleter Schutz1

Kompletna ochrona

Zakres naszego przedłużenia gwarancji oferuje Ci niezawodną ochronę także po upływie gwarancji wymaganej przez regulacje prawne.

Transparenter Vertrag

Przejrzysta umowa

Przedłużenie gwarancji dla urządzeń ogrodniczych simplesurance ma stały okres obowiązywania i nie przedłuża się automatycznie. Płacisz tylko raz i nie masz żadnych dodatkowych kosztów.

icon_thumbsup_green

Proste zawarcie umowy

Przy pomocy zaledwie kilku kliknięć możesz w każdej chwili ubezpieczyć to, co jest dla Ciebie ważne.

Nasi partnerzy

Częste pytania

“Jak mogę ubezpieczyć nowe urządzenie?”

Wystarczy wybrać odpowiedni zakres cenowy urządzenia i produkt i podać nam adres e-mail i numer seryjny produktu. Następnie prześlemy Ci e-mail z certyfikatem ubezpieczenia.

“Jaki może być maksymalny wiek urządzenia, abym mógł je jeszcze ubezpieczyć?”

Jeśli dokonałeś zakupu urządzenia w ciągu ostatnich 3 miesięcy, masz jeszcze możliwość przedłużenia dla niego gwarancji.

“Jaki jest okres obowiązywania umowy ubezpieczenia simplesurance?”

Ubezpieczenie wygasa automatycznie wraz z upływem wybranego przez Ciebie okresu obowiązywania, wynoszącego 12, 14 lub 36 miesięcy. Umowa ubezpieczenia nie wymaga wypowiedzenia i nie zostanie automatycznie przedłużona. Przed upływem okresu obowiązywania umowy możesz jednak przedłużyć przez Internet ubezpieczenie Twojego urządzenia o 12 do maksymalnie 36 miesięcy.

contact-visual

simplesurance Centrum Pomocy

Znajdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania lub skontaktuj się z nami bezpośrednio.