Wersja do druku

Płatności na simplesurance.pl

Podczas procesu zamówienia wyświetlane są u nas sposoby płatności, które możemy Ci zaoferować. Sam możesz wybierać z wyświetlanych sposobów płatności. Na simplesurance.pl można bez zastrzeżeń kupować używając form płatności takich jak : PayPal, P24 i karta kredytowa. Poniżej objaśniono szczegółowo sposoby płatności. Pamiętaj, że na jedno zamówienie może przypadać tylko jeden kod promocyjny / rabat. Rabat nie obowiązuje w przypadku anulowania zmówienia. Akcje związane z obniżkami cen oraz rabaty dla klientów obowiązują do odwołania, w przypadku akcji rabatowych ograniczonych czasowo obowiązują dodatkowo faworyzowane warunki użytkowania związane z określoną akcją.

Karta kredytowa

Na simplesurance.pl można bez zastrzeżeń kupować przy pomocy karty kredytowej. Akceptujemy karty kredytowe Visa i MasterCard. Po zakończeniu procesu zamówienia i płatności następuje obciążenie twojej karty kredytowej. twoje dokumenty umowy otrzymasz bezpośrednio po zakończeniu procesu płatności. W przypadku skorzystania z prawa do rezygnacji, wpłacona przez Ciebie kwota zostanie zwrócona. Dane karty kredytowej są wprowadzane przez Ciebie na stronach naszej firmy płatniczej „Stripe” i tam przetwarzane w zaszyfrowanej postaci. simplesurance nie gromadzi samodzielnie twoich danych karty kredytowej. Dalsze informacje dotyczące ochrony twoich danych znajdują się w naszym Oświadczeniu o przetwarzaniu danych osobowych.

Paypal

Sposób płatności Paypal pozwala dokonać płatności szybko i bezpiecznie, bez konieczności wprowadzania informacji o swoich kontach na simplesurance.pl. twoje dokumenty umowy otrzymasz bezpośrednio po zakończeniu procesu płatności Paypal. twoje konto Paypal zostaje obciążone bezpośrednio po zakończeniu zamówienia. W przypadku skorzystania z prawa do rezygnacji, wpłacona przez Ciebie kwota zostanie zwrócona. Więcej informacji o Paypal znajdziesz tutaj.

P24

Na simplesurance.pl możesz korzystać z formy płatności P24 bez wahania.. Po zakończeniu procesu zamówienia i płatności, pobierzemy kwotę składki z Twojego konta bankowego.Dokumentację umowy otrzymasz niezwłocznie po zakończeniu procesu płatności. W przypadku skorzystania z prawa do odstąpienia od umowy, zwrócimy Ci wpłaconą kwotę. Twoje dane bankowe są wprowadzane na stronach naszego dostawcy usług płatniczych„Stripe” i tam przetwarzane w zaszyfrowanej postaci. simplesurance nie zapisuje Twoich danych bankowych. Dalsze informacje dotyczące ochrony twoich danych znajdują się w naszym Oświadczeniu o przetwarzaniu danych osobowych.

Wersja do druku

Pobierz informacje o płatności (dokument PDF)*

*Wskazówka:
Do wyświetlenia dokumentu potrzebny jest program Adobe Acrobat Reader. Wykorzystując poniższy link, możesz bezpłatnie pobrać readera na swój komputer.
Przejdź na stronę do pobrania Adobe