Twoje ubezpieczenie laptopa

W pełni ubezpieczony. Sprawiedliwa cena.

Certyfikowany serwis i jakość usług

W celu zapewnienia naszych klientów o jakości oferowanych przez nas usług, zdecydowaliśmy sie na współpracę z niezależnymi portalami opiniotwórczymi oraz jakościowymi. Wyniki mówią same za siebie!

Ubezpieczenie laptopa pokrywa:

coverage_fall

Pęknięty ekran

Wyświetlacz urządzenia ulegnie uszkodzeniu lub wystąpi usterka techniczna spowodowana upadkiem.

coverage_water

Płyny

Po kontakcie urządzenia z cieczą działa ono tylko w ograniczonym zakresie lub w ogóle nie działa.

theft

Kradzież

Opcjonalnie możesz rozszerzyć swoje ubezpieczenie o ubezpieczenie od kradzieży.

third party

Szkody obce

W przypadku uszkodzenia urządzenia w wyniku sabotażu lub aktów wandalizmu.

coverage_handling

Błędy w obsłudze

W wypadku gdy do uszkodzenia urządzenia dojdzie na skutek błędu obsługi, np. niezręczności lub niewiedzy.

coverage_fire

Pożar

W razie uszkodzenia urządzenia przez ogień lub ciepło. Dotyczy to również przepięć i zwarć.

Co powinieneś wiedzieć o ubezpieczeniu laptopa w simplesurance:

 • Dlaczego warto ubezpieczyć laptopa?
  Laptop to urządzenie, które towarzyszy nam praktycznie wszędzie. Nieważne czy jesteś na urlopie i chcesz od razu zapisać zdjęcia, czy też wieczorem na kanapie chcesz kupić prezenty albo w pociągu, w drodze na uczelnię przygotowujesz ważną prezentację. Laptop jest stałym elementem naszego życia, a co za tym idzie, jest narażony na wszelkiego rodzaju uszkodzenia czy nawet kradzież. Ubezpieczając swojego notebooka masz pewność, że w razie jego uszkodzenia, Ty nie tracisz zainwestowanych pieniędzy.
 • Co obejmuje ubezpieczenie laptopa w simplesurance?
  Ubezpieczenie simplesurance pokryje koszta naprawy w momencie, gdy Twój laptop zostanie uszkodzony na skutek upadku, przedostania się płynów, pożaru, zwarcia czy szkód dokonanych przez osoby trzecie. Co więcej, masz możliwość wybrania dodatkowej opcji ubezpieczenia na wypadek kradzieży. W przypadku, gdy Twój laptop zostanie skradziony, my bierzemy sprawy w swoje ręce i zwracamy Ci koszta potrzebne na zakup nowego sprzętu.
 • Dodatkowe korzyści ubezpieczenia w simplesurance:
  simplesurance oferuje Ci prosty i przejrzysty sposób zawarcia umowy o ubezpieczenie. Wystarczy, że podasz nam swój adres email i numer seryjny laptopa lub numer faktury. Bez długich wniosków i skomplikowanych umów. Zaledwie kilka kliknięć i Twoje urządzenie jest chronione. Nie musisz płacić też abonamentu. Notebooka ubezpieczasz na wybrany przez Ciebie okres czasu, po którym umowa wygasa i nie jest przedłużana automatycznie.

Twoje korzyści z ubezpieczenia laptopa w simplesurance

icon_rocket_green

Natychmiastowe ubezpieczenie

Twoje urządzenie jest ubezpieczone bezpośrednio i bez czasu oczekiwania, jeśli wykupisz polisę w ciągu 7 dni od daty zakupu.

icon_thumbsup_green

Proste zawarcie umowy

W każdej chwili możesz ubezpieczyć swoje urządzenie za pomocą kilku kliknięć. Wszystko, czego potrzebujemy, to Twoje dane osobowe i numer seryjny Twojego urządzenia.

icon_clock_green

Do 3 miesięcy od daty zakupu

Nie martw się, jeśli nie ubezpieczyłeś od razu swojego nowego urządzenia. Oferujemy Ci możliwość zrobienia tego do 3 miesięcy po dokonaniu zakupu.

icon_globe-green

Ochrona na całym świecie

Ubezpieczenie jest ważne na całym świecie, dzięki czemu Twoje urządzenie jest zawsze dobrze chronione nawet za granicą, podczas podróży lub wakacji.

Twoje urządzenie uległo uszkodzeniu?
To działa w prosty sposób:

 • 1

  Szkodę zgłaszasz uzupełniając formularz zgłoszenia szkody online, podając informacje co dokładnie się stało.

 • 2

  Otrzymasz etykietę przewozową umożliwiającą bezpłatną wysyłkę urządzenia do serwisu napraw.

 • 3

  Urządzenie zostanie poddane ekspertyzie, w razie potrzeby naprawione lub wymienione i odesłane właścicielowi.

Nasi partnerzy

To Cię również zainteresuje

od 309,95 zł
Macbook Pro 13
Ubezpieczenie dla
MacBook Pro 16"
od 309,95 zł
Surface Pro
Ubezpieczenie dla
Microsoft Surface Pro

Częste pytania

“Jak mogę ubezpieczyć swojego nowego laptopa?”

Wybierz zakres cenowy nowego urządzenia i producenta, a następnie preferowany okres obowiązywania umowy. Oprócz ochrony przed uszkodzeniem masz również dodatkową opcję ubezpieczenia laptopa na wypadek kradzieży. Pod koniec procesu zamawiania wystarczy, że podasz tylko jeszcze Twoje dane kontaktowe i adres e-mail oraz numer seryny produktu. Certyfikat ubezpieczenia prześlemy Ci następnie drogą elektroniczną.

“Na jaki okres mogę ubezpieczyć laptopa w simplesurance?”

Notebooka możesz ubezpieczyć na rok lub 2 lata. Umowa ubezpieczeniowa wygasa po upływie wybranego przez Ciebie okresu czasu. Nie jest wymagane złożenie przez Ciebie wypowiedzenia, Twoja umowa nie przedłuża się automatycznie. Przed upływem umowy możesz przedłużyć Twoje ubezpieczenie o kolejne 12 miesięcy. Pamiętaj, że aby ubezpieczyć laptopa w simplesurance, musisz to zrobić nie później niż do 3 miesięcy od momentu jego zakupu.

“Mój notebook jest uszkodzony. Co muszę zrobić?”

Szkody możesz zgłaszać w wygodny sposób na naszej stronie internetowej. Po wypełnieniu formularza zgłoszenia pocztą elektroniczną otrzymasz dowód wysyłki. W ten sposób możesz w bezpłatny sposób przesłać swój uszkodzony notebook do odpowiedniego serwisu naprawy. Twojego laptopa otrzymasz z powrotem tak szybko jak to możliwe. W przypadku kradzieży zamiast przejmować za Ciebie naprawę, z reguły zwracamy Ci koszty nabycia nowego urządzenia. Informujemy Cię na bieżąco, w każdej chwili pocztą elektroniczną, o statusie Twojego zgłoszenia. Jeśli mimo tego będziesz miał pytania, to możesz się bezpłatnie skontaktować z naszym osobistym Działem Obsługi Klienta.

contact-visual

simplesurance Centrum Pomocy

Znajdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania lub skontaktuj się z nami bezpośrednio.