Przedłużenie gwarancji dla sprzętu kuchennego

W pełni ubezpieczony. Sprawiedliwa cena.

Certyfikowany serwis i jakość usług

W celu zapewnienia naszych klientów o jakości oferowanych przez nas usług, zdecydowaliśmy sie na współpracę z niezależnymi portalami opiniotwórczymi oraz jakościowymi. Wyniki mówią same za siebie!

Przedłużenie gwarancji simplesurance

Ochrona do 24 miesięcy do 36 miesięcy* do 48 miesięcy* do 60 miesięcy*
Gwarancja producenta
Przedłużenie gwarancji simplesurance
*obowiązuje od 24. miesiąca
Ochrona Gwarancja producenta Przedłużenie gwarancji simplesurance
do 24 miesięcy
do 36 miesięcy*
do 48 miesięcy*
do 60 miesięcy*
*obowiązuje od 24. miesiąca

Co powinieneś wiedzieć o przedłużeniu gwarancji dla sprzętu kuchennego w simplesurance:

  • Dlaczego warto przedłużyć gwarancję?

Nowe sprzęty kuchenne objęte są gwarancją producenta przez pierwsze 24 miesiące po zakupie. Jednak błędy produkcyjne i konstrukcyjne mogą prowadzić do całkowitej awarii urządzeń także po upływie okresu gwarancji wymaganego przez regulacje prawne. Z tego względu dobrym rozwiązaniem jest przedłużenie gwarancji sprzętu kuchennego o kolejne miesiące. Pozwoli nam to uniknąć niespodziewanych wydatków i cieszyć się swoim ulubionym sprzętem na dłużej.

  • Co obejmuje przedłużenie gwarancji w simplesurance:

Wybierając opcję przedłużonej gwarancji w simplesurance masz pewność ochrony przed ryzykiem błędów konstrukcyjnych i materiałowych, błędów produkcyjnych, obliczeniowych, warsztatowych lub montażowych.

  • Twoje dodatkowe korzyści:

Opcja przedłużonej gwarancji dla sprzętu kuchennego w simplesurance to ochrona dla Twojego urządzenia aż na 36, 48 lub 60 miesięcy. Sam wybierasz preferowany okres czasu gwarancji, a Twoja umowa nie przedłuża się automatycznie. W przypadku uszkodzenia, zapewniamy Ci bezpłatną obsługę klienta oraz niezwłoczną naprawę lub wymianę Twojego urządzenia.

Zalety przedłużenia gwarancji simplesurance

icon_rocket_green

Szybka pomoc

Szkodę lub stratę możesz w prosty sposób zgłaszać online, całodobowo. Bezzwłocznie zapewniamy naprawę, zastępstwo lub zwrot.

Kompleter Schutz1

Kompletna ochrona

Nie istotne, czy chodzi o uszkodzenie, błąd obsługi lub utratę na skutek kradzieży. Zakres świadczeń naszych ubezpieczeń wykracza daleko poza świadczenia gwarancji i rękojmi.

Transparenter Vertrag

Przejrzysta umowa

Przedłużenie gwarancji dla urządzeń ogrodniczych simplesurance ma stały okres obowiązywania i nie przedłuża się automatycznie. Płacisz tylko raz i nie masz żadnych dodatkowych kosztów.

icon_thumbsup_green

Proste zawarcie umowy

Przy pomocy zaledwie kilku kliknięć możesz w każdej chwili ubezpieczyć to, co jest dla Ciebie ważne.

Nasi partnerzy

Częste pytania

“Jak mogę przedłużyć gwarancję sprzętu kuchennego?”

Aby przedłużyć gwarancję swojego sprzętu kuchennego wybierz zakres cenowy oraz preferowany okres gwarancji. Na koniec, w procesie zamówienia podaj jedynie swój adres e-mail i numer seryjny produktu. Następnie prześlemy Ci e-mail z certyfikatem ubezpieczenia.

“Jak długo po zakupie urządzenia mogę jeszcze przedłużyć gwarancję?”

Jeśli dokonałeś zakupu urządzenia w ciągu ostatnich 24 miesięcy, masz jeszcze możliwość przedłużenia jego gwarancji na 36, 48 lub 60 miesięcy.

“Przez jaki okres czasu obowiązuje umowa ubezpieczenia simplesurance?”

Umowa wygasa automatycznie po upłynięciu wybranego przez Ciebie okresu obowiązywania i nie zostanie automatycznie przedłużona. Przed upływem okresu obowiązywania umowy możesz jednak przedłużyć przez Internet gwarancję Twojego urządzenia o kolejnych 12 miesięcy.

contact-visual

simplesurance Centrum Pomocy

Znajdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania lub skontaktuj się z nami bezpośrednio.