Twoje ubezpieczenie iPhone’a

W pełni ubezpieczony. Sprawiedliwa cena.

Certyfikowany serwis i jakość usług

W celu zapewnienia naszych klientów o jakości oferowanych przez nas usług, zdecydowaliśmy sie na współpracę z niezależnymi portalami opiniotwórczymi oraz jakościowymi. Wyniki mówią same za siebie!

Ubezpieczenie iPhone’a pokrywa:

coverage_fall

Pęknięty ekran

Wyświetlacz iPhone’a uległ uszkodzeniu lub wystąpiła usterka techniczna spowodowana upadkiem.

coverage_water

Płyny

Po kontakcie iPhone’a z cieczą działa on tylko w ograniczonym zakresie lub w ogóle nie działa.

theft

Kradzież

Opcjonalnie możesz rozszerzyć swoje ubezpieczenie ubezpieczenie od kradzieży..

third party

Szkody obce

W przypadku uszkodzenia iPhone’a w wyniku sabotażu lub aktów wandalizmu.

coverage_handling

Błędy w obsłudze

W wypadku gdy do uszkodzenia dojdzie na skutek błędu obsługi, np. niezręczności lub niewiedzy.

coverage_fire

Pożar

W razie uszkodzenia iPhone’a przez ogień lub ciepło. Dotyczy to również przepięć i zwarć.

Co powinieneś wiedzieć o ubezpieczeniu iPhone’a:

 • Dlaczego warto ubezpieczyć iPhone’a?
  Telefony iPhone Apple należą do najdroższych smartfonów dostępnych na rynku. Ponieważ ryzyko uszkodzenia lub całkowitej utraty jest dość wysokie, dobrym rozwiązaniem jest ubezpieczenie swojego nowego iPhone’a od nieszczęśliwych wypadków. Dzięki ubezpieczeniu nie musisz już obawiać się utraty zainwestowanych pieniędzy oraz kosztów związanych z nabyciem nowego urządzenia.
 • Co obejmuje ubezpieczenie iPhone’a w simplesurance?
  Ubezpieczenie simplesurance to ochrona dla Twojego smartfona w przypadku uszkodzenia na skutek upadku, zalania, zwarcia, błędów obsługi, a nawet pożaru. Dodatkowo, korzystając z usług simplesurance, masz możliwość wyboru ubezpieczenia iPhone’a przed kradzieżą, abyś czuł się pewnie zawsze i wszędzie, również poza granicami kraju.
 • Dodatkowe korzyści ubezpieczenia w simplesurance:
  Tylko kilka kliknięć dzieli Cię od tego, by Twoje urządzenie było chronione. Bez długich wniosków i bez abonamentu. Twój telefon ubezpieczysz na wybrany przez Ciebie okres (1 lub 2 lata), po upływie którego Twoja umowa wygasa i nie jest przedłużana automatcznie. Dodatkowo ubezpieczenie wykupisz aż do 3 miesięcy po zakupie urządzenia.

Twoje korzyści z ubezpieczenia telefonu w simplesurance

icon_rocket_green

Natychmiastowe ubezpieczenie

Twoje urządzenie jest ubezpieczone bezpośrednio i bez czasu oczekiwania, jeśli wykupisz polisę w ciągu 7 dni od daty zakupu.

icon_thumbsup_green

Proste zawarcie umowy

W każdej chwili możesz ubezpieczyć swoje urządzenie za pomocą kilku kliknięć. Wszystko, czego potrzebujemy, to Twoje dane osobowe i numer seryjny Twojego urządzenia.

icon_clock_green

Do 3 miesięcy od daty zakupu

Nie martw się, jeśli nie ubezpieczyłeś od razu swojego nowego urządzenia. Oferujemy Ci możliwość zrobienia tego do 3 miesięcy po dokonaniu zakupu.

icon_globe-green

Ochrona na całym świecie

Ubezpieczenie jest ważne na całym świecie, dzięki czemu Twoje urządzenie jest zawsze dobrze chronione nawet za granicą, podczas podróży lub wakacji.

Twoje urządzenie uległo uszkodzeniu?
To działa w prosty sposób:

 • 1

  Szkodę zgłaszasz uzupełniając formularz zgłoszenia szkody online, podając informacje co dokładnie się stało.

 • 2

  Otrzymasz etykietę przewozową umożliwiającą bezpłatną wysyłkę urządzenia do serwisu napraw.

 • 3

  Urządzenie zostanie poddane ekspertyzie, w razie potrzeby naprawione lub wymienione i odesłane właścicielowi.

Częste pytania

“Jak ubezpieczę swojego nowego iPhone’a?”

Aby ubezpieczyć swojego nowego iPhone’a, wybierz odpowiedni zakres cenowy oraz preferowany okres obowiązywania umowy. Oprócz podstawowej ochrony na skutek uszkodzenia możesz też wybrać opcjonalne ubezpieczenie na skutek kradzieży. Pod koniec naszego procesu zamawiania wystarczy, że podasz tylko jeszcze Twoje dane kontaktowe oraz numer seryjny produktu. Certyfikat ubezpieczenia prześlemy Ci następnie pocztą elektroniczną.

“Jak długo obowiązuje umowa o ubezpieczenie iPhone’a w simplesurance?”

Smartfona ubezpieczysz na wybrany przez Ciebie okres czasu (1 lub 2 lata). Umowa wygasa automatycznie i nie jest wymagane złożenie przez Ciebie wypowiedzenia. Przed upływem umowy możesz jednak w prosty sposób przedłużyć Twoje ubezpieczenie o kolejne 12 miesięcy.

“Mój iPhone jest uszkodzony. Co teraz?”

Szkody możesz zgłaszać w wygodny sposób na naszej stronie internetowej. Po wypełnieniu formularza zgłoszenia otrzymasz pocztą elektroniczną kwit wysyłkowy. W ten sposób możesz w bezpłatny sposób przesłać swojego uszkodzonego iPhona do odpowiedniego serwisu naprawy. Urządzenie otrzymasz z powrotem tak szybko jak to możliwe. W przypadku kradzieży zamiast przejmować za Ciebie naprawę, z reguły zwracamy Ci koszty nabycia nowego urządzenia. Informujemy Cię na bieżąco, w każdej chwili pocztą elektroniczną, o statusie twojego zgłoszenia. Jeśli mimo tego będziesz miał pytania, możesz zadzwonić na naszą bezpłatną infolinię.

contact-visual

simplesurance Centrum Pomocy

Znajdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania lub skontaktuj się z nami bezpośrednio.