Twoje ubezpieczenie laptopa

W pełni ubezpieczony. Sprawiedliwa cena.

Certyfikowany serwis i jakość usług

W celu zapewnienia naszych klientów o jakości oferowanych przez nas usług, zdecydowaliśmy sie na współpracę z niezależnymi portalami opiniotwórczymi oraz jakościowymi. Wyniki mówią same za siebie!

Ubezpieczenie tabletu pokrywa:

coverage_fall

Pęknięty ekran

Wyświetlacz urządzenia ulegnie uszkodzeniu lub wystąpi usterka techniczna spowodowana upadkiem.

coverage_water

Płyny

Po kontakcie urządzenia z cieczą działa ono tylko w ograniczonym zakresie lub w ogóle nie działa.

theft

Kradzież

Opcjonalnie możesz rozszerzyć swoje ubezpieczenie o ubezpieczenie od kradzieży.

third party

Szkody obce

W przypadku uszkodzenia urządzenia w wyniku sabotażu lub aktów wandalizmu.

coverage_handling

Błędy w obsłudze

W wypadku gdy do uszkodzenia urządzenia dojdzie na skutek błędu obsługi, np. niezręczności lub niewiedzy.

coverage_fire

Pożar

W razie uszkodzenia urządzenia przez ogień lub ciepło. Dotyczy to również przepięć i zwarć.

Co powinieneś wiedzieć o ubezpieczeniu tabletu:

 • Dlaczego warto ubezpieczyć tablet?
  Tablety stają się coraz częściej kupowanym sprzętem, wypierając tym samym laptopy. Dzięki wymiarom i niewielkiej wadze są nie tylko używane wieczorami na kanapie do celów rozrywkowych, ale również chętnie zabierane podczas podróży. Są przez to często narażone na sytuacje, w których może dojść do różnego rodzaju uszkodzeń, jak np. stłuczenie wyświetlacza czy zalanie napojem. Ubezpieczając swój tablet możemy być spokojni, że w momencie uszkodzenia nie tracimy zainwestowanych pieniędzy.
 • Kiedy obowiązuje ubezpieczenie simplesurance?
  Ubezpieczenie tabletu w simplesurance obowiązuje w momencie kiedy dojdzie do uszkodzenia na skutek zwarcia, upadku, pożaru, zalania płynem, szkód dokonanych przez inne osoby czy urządzenia, oraz szkód wynikających z błędu w obsłudze. Dodatkowo, możesz wybrać opcjonalne ubezpieczenie na wypadek kradzieży.
 • Dodatkowe korzyści ubezpieczenia w simplesurance:
  Ubezpieczenie produktu w simplesurance jest niezwykle proste. Bez wypełniania długich wniosków i formularzy, wystarczy, że w procesie zamawiania podasz jedynie swój adres e-mail i numer seryjny tableta. Nie musisz obawiać się też ukrytych kosztów oraz, że Twoja umowa przedłuży się automatycznie. Wygasa ona po wybranym przez Ciebie okresie obowiązywania.

Das sagen unsere Kunden

Twoje korzyści z ubezpieczenia tabletu w simplesurance

icon_rocket_green

Natychmiastowe ubezpieczenie

Twoje urządzenie jest ubezpieczone bezpośrednio i bez czasu oczekiwania, jeśli wykupisz polisę w ciągu 7 dni od daty zakupu.

icon_thumbsup_green

Proste zawarcie umowy

W każdej chwili możesz ubezpieczyć swoje urządzenie za pomocą kilku kliknięć. Wszystko, czego potrzebujemy, to Twoje dane osobowe i numer seryjny Twojego urządzenia.

icon_clock_green

Do 3 miesięcy od daty zakupu

Nie martw się, jeśli nie ubezpieczyłeś od razu swojego nowego urządzenia. Oferujemy Ci możliwość zrobienia tego do 3 miesięcy po dokonaniu zakupu.

icon_globe-green

Ochrona na całym świecie

Ubezpieczenie jest ważne na całym świecie, dzięki czemu Twoje urządzenie jest zawsze dobrze chronione nawet za granicą, podczas podróży lub wakacji.

Twoje urządzenie uległo uszkodzeniu?
To działa w prosty sposób:

 • 1

  Szkodę zgłaszasz uzupełniając formularz zgłoszenia szkody online, podając informacje co dokładnie się stało.

 • 2

  Otrzymasz etykietę przewozową umożliwiającą bezpłatną wysyłkę urządzenia do serwisu napraw.

 • 3

  Urządzenie zostanie poddane ekspertyzie, w razie potrzeby naprawione lub wymienione i odesłane właścicielowi.

To Cię również zainteresuje

od 174,95 zł
IPad Pro
Ubezpieczenie dla
iPad Pro
od 174,95 zł
Galaxy Tab S6
Ubezpieczenie dla
Galaxy-Tab S6

Częste pytania

“Jak mogę ubezpieczyć swój nowy tablet?”

Wybierz zakres cenowy swojego urządzenia i producenta, a następnie preferowany okres obowiązywania umowy. Oprócz ochrony przed uszkodzeniem możesz również ubezpieczyć swój tablet na wypadek kradzieży. Pod koniec procesu zamawiania podaj jeszcze Twoje dane kontaktowe i adres e-mail oraz numer seryny produktu. Certyfikat ubezpieczenia otrzymasz następnie drogą elektroniczną.

“Na jaki okres mogę ubezpieczyć tablet w simplesurance?”

Tablet możesz ubezpieczyć na rok lub 2 lata. Umowa ubezpieczeniowa wygasa po upływie wybranego przez Ciebie okresu czasu. Nie musisz złożyć wypowiedzenia, Twoja umowa nie przedłuża się automatycznie. Przed upływem umowy możesz przedłużyć Twoje ubezpieczenie o kolejne 12 miesięcy. Pamiętaj, że aby ubezpieczyć tablet w simplesurance, musisz to zrobić nie później niż do 3 miesięcy od momentu jego zakupu.

“Mój tablet jest uszkodzony. Co teraz?”

Szkody możesz zgłaszać w wygodny sposób na naszej stronie internetowej. Po wypełnieniu formularza zgłoszenia pocztą elektroniczną otrzymasz dowód wysyłki. W ten sposób bezpłatnie prześlesz swój uszkodzony tablet do odpowiedniego serwisu naprawy. Tablet otrzymasz z powrotem tak szybko jak to możliwe. W przypadku kradzieży zamiast przejmować za Ciebie naprawę, z reguły zwracamy Ci koszty nabycia nowego urządzenia. Informujemy Cię na bieżąco, w każdej chwili pocztą elektroniczną, o statusie Twojego zgłoszenia. Jeśli mimo tego będziesz miał pytania, to możesz się bezpłatnie skontaktować z naszym osobistym Działem Obsługi Klienta.

contact-visual

simplesurance Centrum Pomocy

Znajdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania lub skontaktuj się z nami bezpośrednio.