Twoje ubezpieczenie MacBook

W pełni ubezpieczony. Sprawiedliwa cena.

Certyfikowany serwis i jakość usług

W celu zapewnienia naszych klientów o jakości oferowanych przez nas usług, zdecydowaliśmy sie na współpracę z niezależnymi portalami opiniotwórczymi oraz jakościowymi. Wyniki mówią same za siebie!

Ubezpieczenie MacBook pokrywa:

coverage_fall

Pęknięty ekran

Ekran uległ uszkodzeniu lub wystąpiła usterka techniczna spowodowana upadkiem.

coverage_water

Płyny

Po kontakcie z cieczą MacBook działa tylko w ograniczonym zakresie lub w ogóle nie działa.

theft

Kradzież

Opcjonalnie możesz rozszerzyć swoje ubezpieczenie MacBook’a o ubezpieczenie od kradzieży.

third party

Szkody obce

W przypadku uszkodzenia MacBook’a w wyniku sabotażu lub aktów wandalizmu.

coverage_handling

Błędy w obsłudze

W wypadku gdy do uszkodzenia dojdzie na skutek błędu obsługi, np. niezręczności lub niewiedzy.

coverage_fire

Pożar

W razie uszkodzenia MacBook’a przez ogień lub ciepło. Dotyczy to również przepięć i zwarć.

Co powinieneś wiedzieć o ubezpieczeniu MacBook w simplesurance:

 • Dlaczego warto ubezpieczyć MacBook´a?
  MacBook firmy Apple jest dzisiaj czymś więcej niż tylko laptopem. Urządzenie to idealnie nadaje się nie tylko do użytku prywatnego, jest też powszechnie używanie zarówno w branży biznesowej jak i kreatywnej. MacBooki są małe, poręczne, lekkie ale również kosztowne. Ponieważ ryzyko uszkodzenia lub całkowitej utraty jest dość wysokie, zaleca się ubezpieczenie swojego MacBooka na wypadek uszkodzenia czy kradzieży. Pozwoli nam to bez obaw korzystać z urządzenia bez względu na to czy jesteśmy w domu, w pracy, czy też w podróży.
 • Co zapewnia ubezpieczenie MacBook w simplesurance?
  Ubezpieczenie MacBook w simplesurance zapewnia Ci całkowitą ochronę w przypadku, gdy Twój MacBook zostanie uszkodzony na skutek upadku, zwarcia, pożaru, zalania płynem czy też błędów obsługi lub szkód spowodowanych przez inna osobę czy urządzenie. Ponadto, możesz również wybrać dodatkową opcje ubezpieczenia MacBooka na wypadek kradzieży, co zapewni Ci całkowitą ochronę Twojego urządzenia.
 • Dodatkowe korzyści ubezpieczenia w simplesurance
  Poza kompleksową ochroną przed różnego rodzaju uszkodzeniami i kradzieżą, simplesurance zapewnia Ci również przejrzyste warunki umowy oraz niezwykle prosty sposób złożenia zamówienia. Wystarczy, że podasz jedynie numer seryjny MacBooka oraz Twoje dane kontaktowe i adres e-mail. Dodatkowo, ubezpieczenie obowiązuje na wybrany przez Ciebie okres czasu ( rok lub 2 lata) i nie jest przedłużane automatycznie.

Twoje korzyści z ubezpieczenia produktu w simplesurance

icon_rocket_green

Natychmiastowe ubezpieczenie

Twoje urządzenie jest ubezpieczone bezpośrednio i bez czasu oczekiwania, jeśli wykupisz polisę w ciągu 7 dni od daty zakupu.

icon_thumbsup_green

Proste zawarcie umowy

W każdej chwili możesz ubezpieczyć swoje urządzenie za pomocą kilku kliknięć. Wszystko, czego potrzebujemy, to Twoje dane osobowe i numer seryjny Twojego urządzenia.

icon_clock_green

Do 3 miesięcy od daty zakupu

Nie martw się, jeśli nie ubezpieczyłeś od razu swojego nowego urządzenia. Oferujemy Ci możliwość zrobienia tego do 3 miesięcy po dokonaniu zakupu.

icon_globe-green

Ochrona na całym świecie

Ubezpieczenie jest ważne na całym świecie, dzięki czemu Twoje urządzenie jest zawsze dobrze chronione nawet za granicą, podczas podróży lub wakacji.

Twoje urządzenie uległo uszkodzeniu?
To działa w prosty sposób:

 • 1

  Szkodę zgłaszasz uzupełniając formularz zgłoszenia szkody online, podając informacje co dokładnie się stało.

 • 2

  Otrzymasz etykietę przewozową umożliwiającą bezpłatną wysyłkę urządzenia do serwisu napraw.

 • 3

  Urządzenie zostanie poddane ekspertyzie, w razie potrzeby naprawione lub wymienione i odesłane właścicielowi.

Nasi partnerzy

Częste pytania

“Jak mogę ubezpieczyć swojego MacBook’a?”

Po prostu wybierz odpowiednią rozpiętość cen dla Twojego MacBook´a oraz preferowany okres obowiązywania umowy. Oprócz czystej ochrony na skutek uszkodzenia masz również możliwość wyboru ubezpieczenia przed kradzieżą. Pod koniec procesu zamawiania wystarczy, że podasz tylko jeszcze Twoje dane kontaktowe oraz numer seryjny produktu. Certyfikat ubezpieczenia prześlemy Ci następnie pocztą elektroniczną.

“Jak długo obowiązuje umowa o ubezpieczenie mojego MacBook’a?”

Ubezpieczenie wygasa automatycznie po upływie wybranego przez Ciebie okresu obowiązywania. Nie jest wymagane złożenie przez Ciebie wypowiedzenia, Twoja umowa nie przedłuża się automatycznie. Przed upływem umowy możesz jednak wygodnie przedłużyć ją online o kolejne 12 miesięcy.

“Mój MacBook jest uszkodzony. Co muszę zrobić?”

Szkody możesz zgłaszać w wygodny sposób na naszej stronie internetowej. Po wypełnieniu formularza zgłoszenia otrzymasz pocztą elektroniczną dowód wysyłki. W ten sposób możesz w bezpłatny sposób przesłać swojego uszkodzonego MacBook´a do odpowiedniedo serwisu naprawy. Twojego MacBook’a otrzymasz z powrotem tak szybko jak to możliwe. W przypadku kradzieży zamiast przejmować za Ciebie naprawę, z reguły zwracamy Ci koszty nabycia nowego urządzenia. Informujemy Cię na bieżąco pocztą elektroniczną, o statusie Twojego zgłoszenia. Jeśli mimo tego będziesz miał pytania, to możesz się skontaktować z naszym Działem Obsługi Klienta.

contact-visual

simplesurance Centrum Pomocy

Znajdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania lub skontaktuj się z nami bezpośrednio.