Przedłużenie gwarancji dla lodówek i zamrażarek

W pełni ubezpieczony. Sprawiedliwa cena.

Certyfikowany serwis i jakość usług

W celu zapewnienia naszych klientów o jakości oferowanych przez nas usług, zdecydowaliśmy sie na współpracę z niezależnymi portalami opiniotwórczymi oraz jakościowymi. Wyniki mówią same za siebie!

Przedłużenie gwarancji simplesurance

Ochrona do 24 miesięcy do 36 miesięcy* do 48 miesięcy* do 60 miesięcy*
Gwarancja producenta
Przedłużenie gwarancji simplesurance
*obowiązuje od 24. miesiąca
Ochrona Gwarancja producenta Przedłużenie gwarancji simplesurance
do 24 miesięcy
do 36 miesięcy*
do 48 miesięcy*
do 60 miesięcy*
*obowiązuje od 24. miesiąca

Co powinieneś wiedzieć o przedłużeniu gwarancji dla lodówek i zamrażarek w simplesurance:

  • Dlaczego powinienem przedłużyć gwarancję?

Nowy sprzęt objęty jest gwarancją producenta min. przez 24 miesiące. Po upływie tego czasu wszelkie uterki czy uszkodzenie musimy naprawić na własną rękę, lub zakupić nowy sprzęt. Rozwiązania te jednak mogą okazać się bardzo kosztowne. Lepszym i dużo korzystniejszym rozwiązaniem jest przedłużenie gwarancji na kolejne lata. Pozwoli nam to cieszyć się naszym sprzętem na dłużej i uniknąć niespodziewanych wydatków.

  • Co obejmuje przedłużenie gwarancji w simplesurance:

Opcja przedłużonej gwarancji dla lodówek i zamrażarek w simplesurance to ochrona na wypadek błędów konstrukcyjnych, produkcyjnych, montażowych, materiałowych czy warsztatowych. Przedłużenie gwarancji w simplesurance zapewnia Ci praktycznie taką samą ochronę jak gwarancja producenta. Będziesz jednak mógł dłużej korzystać ze swojego ulubionego sprzętu.

  • Twoje dodatkowe korzyści:

Wystarczy kilka prostych kroków, aby przedłużyć gwarancję dla Twojej lodówki lub zamrażarki. Bez długich wniosków i formularzy. Podaj zakres cenowy nowego urządzenia i wybierz preferowany okres czasu na który chcesz przedłużyć gwarancję. Twoja umowa nie przedłuża się automatycznie. W przypadku uszkodzenia zapewniamy Ci bezpłatną konsultację oraz niezwłoczną naprawę lub wymianę urządzenia.

Zalety przedłużenia gwarancji simplesurance

icon_rocket_green

Szybka pomoc

Szkodę lub stratę możesz w prosty sposób zgłaszać online, całodobowo. Bezzwłocznie zapewniamy naprawę, zastępstwo lub zwrot.

Kompleter Schutz1

Kompletna ochrona

Nie istotne, czy chodzi o uszkodzenie, błąd obsługi lub utratę na skutek kradzieży. Zakres świadczeń naszych ubezpieczeń wykracza daleko poza świadczenia gwarancji i rękojmi.

Transparenter Vertrag

Przejrzysta umowa

Przedłużenie gwarancji dla urządzeń ogrodniczych simplesurance ma stały okres obowiązywania i nie przedłuża się automatycznie. Płacisz tylko raz i nie masz żadnych dodatkowych kosztów.

icon_thumbsup_green

Proste zawarcie umowy

Przy pomocy zaledwie kilku kliknięć możesz w każdej chwili ubezpieczyć to, co jest dla Ciebie ważne.

Nasi partnerzy

Częste pytania

“Jak mogę przedłużyć gwarancję lodówki lub zamrażarki?”

Wystarczy wybrać odpowiedni zakres cenowy urządzenia i okres na jaki obowiązywać ma gwarancja. Gwarację lodówki i zamrażarki wydłużyć możęsz do 36, 48 i 60 miesięcy.

“W jakim czasie po zakupie mogę przedłużyć gwarancję mojej lodówki lub zamrażarki?”

Opcja przedłużonej gwarancji dla lodówki lub zamrażarki obowiązuje od 24. miesiąca od zakupu urządzenia. Jest to okres po którym gwarancja producenta wygasa.

“Przez jaki okres czasu obowiązuje umowa z simplesurance?”

Gwarancja wygasa automatycznie po upłynięciu wybranego przez Ciebie okresu obowiązywania. Umowa nie wymaga wypowiedzenia. Przed upływem okresu obowiązywania możesz jednak przedłużyć przez Internet gwarancję Twojego urządzenia o kolejne miesięce.

contact-visual

simplesurance Centrum Pomocy

Znajdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania lub skontaktuj się z nami bezpośrednio.