Przedłużenie gwarancji dla pralek i zmywarek

W pełni ubezpieczony. Sprawiedliwa cena.

Certyfikowany serwis i jakość usług

W celu zapewnienia naszych klientów o jakości oferowanych przez nas usług, zdecydowaliśmy sie na współpracę z niezależnymi portalami opiniotwórczymi oraz jakościowymi. Wyniki mówią same za siebie!

Przedłużenie gwarancji simplesurance

Ochrona do 24 miesięcy do 36 miesięcy* do 48 miesięcy* do 60 miesięcy*
Gwarancja producenta
Przedłużenie gwarancji simplesurance
*obowiązuje od 24. miesiąca
Ochrona Gwarancja producenta Przedłużenie gwarancji simplesurance
do 24 miesięcy
do 36 miesięcy*
do 48 miesięcy*
do 60 miesięcy*
*obowiązuje od 24. miesiąca

Co powinieneś wiedzieć o przedłużeniu gwarancji dla pralek, zmywarek i suszarek do ubrań w simplesurance:

  • Dlaczego warto przedłużyć gwarancję?

Sprzęty takie jak pralka, zmywarka czy suszarka do ubrań objęte są gwarancją producenta z reguły przez pierwsze 2 lata. Ze względu na regularne użytkowanie, są one jednak wystawione na wysokie ryzyko. Zerwany pas klinowy lub zepsuta pompa są dużym wydatkiem, szczególnie, jeśli okres gwarancji właśnie dobiegł końca. Zapewnij sobie więc optymalną ochronę dzięki przedłużeniu gwarancji simplesurance, abyś był doskonale zabezpieczony także w 3 roku użytkowania.

  • Przedłużenie gwarancji w simplesurance obejmuje:

Przedłużenie gwarancji to ochrona dla Twoich urządzeń do 36, 48 a nawet 60 miesięcy. Twoja przedłużna gwarancja działa w przypadku, gdy jedno ze sprzętów ulegnie uszkodzeniu na skutek błędów: materiałowych, konstrukcyjnych, montażowych, warsztatowych czy obliczeniowych.

  • Twoje dodatkowe korzyści:

Przedłużając gwarancję w simplesurance nie musisz obawiać się skomplikowanych umów i długich formularzy. Sam decydujesz na jaki okres czasu przedłużyć chcesz gwarancję, a Twoja umowa nie przedłuża się automatycznie. Nie musisz też płacić abonamentu. Co więcej, nie wymagamy wkładu własnego – jeśli Twoja pralka lub zmywarka się popsuje, my zajmiemy się całą resztą.

Zalety przedłużenia gwarancji simplesurance

icon_rocket_green

Szybka pomoc

Szkodę lub stratę możesz w prosty sposób zgłaszać online, całodobowo. Bezzwłocznie zapewniamy naprawę, zastępstwo lub zwrot.

Kompleter Schutz1

Kompletna ochrona

Nie istotne, czy chodzi o uszkodzenie, błąd obsługi lub utratę na skutek kradzieży. Zakres świadczeń naszych ubezpieczeń wykracza daleko poza świadczenia gwarancji i rękojmi.

Transparenter Vertrag

Przejrzysta umowa

Przedłużenie gwarancji dla urządzeń ogrodniczych simplesurance ma stały okres obowiązywania i nie przedłuża się automatycznie. Płacisz tylko raz i nie masz żadnych dodatkowych kosztów.

icon_thumbsup_green

Proste zawarcie umowy

Przy pomocy zaledwie kilku kliknięć możesz w każdej chwili ubezpieczyć to, co jest dla Ciebie ważne.

Nasi partnerzy

Częste pytania

“Jak mogę ubezpieczyć nowe urządzenie?”

Wystarczy wybrać odpowiedni zakres cenowy urządzenia i pożądany okres obowiązywania ubezpieczenia. Oprócz samej ochrony przed uszkodzeniem możesz też dodać opcjonalnie ochronę przed kradzieżą w wyniku włamania, aby w pełni ubezpieczyć swoje urządzenie. Na koniec musisz tylko podać w procesie zakupu swój adres e-mail i numer seryjny produktu. Następnie prześlemy Ci e-mail z certyfikatem ubezpieczenia.

“Jaki może być maksymalny wiek urządzenia, abym mógł je jeszcze ubezpieczyć?”

Jeśli dokonałeś zakupu urządzenia w ciągu ostatnich 24 miesięcy, masz jeszcze możliwość objęcia go naszym ubezpieczeniem.

“Przez jaki okres czasu obowiązuje umowa ubezpieczenia simplesurance?”

Ubezpieczenie wygasa automatycznie po upłynięciu wybranego przez Ciebie okresu obowiązywania. Umowa ubezpieczenia nie wymaga wypowiedzenia i nie zostanie automatycznie przedłużona. Przed upływem okresu obowiązywania umowy możesz jednak przedłużyć przez Internet ubezpieczenie Twojego urządzenia o kolejnych 12 miesięcy.

contact-visual

simplesurance Centrum Pomocy

Znajdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania lub skontaktuj się z nami bezpośrednio.