Twoje ubezpieczenie iPada

W pełni ubezpieczony. Sprawiedliwa cena.

Certyfikowany serwis i jakość usług

W celu zapewnienia naszych klientów o jakości oferowanych przez nas usług, zdecydowaliśmy sie na współpracę z niezależnymi portalami opiniotwórczymi oraz jakościowymi. Wyniki mówią same za siebie!

Ubezpieczenie iPada pokrywa:

coverage_fall

Pęknięty ekran

Wyświetlacz iPada uległ uszkodzeniu lub wystąpiła usterka techniczna spowodowana upadkiem.

coverage_water

Płyny

Po kontakcie z cieczą iPad działa tylko w ograniczonym zakresie lub w ogóle nie działa.

theft

Kradzież

Opcjonalnie możesz rozszerzyć swoje ubezpieczenie iPada o ubezpieczenie od kradzieży.

third party

Szkody obce

W przypadku uszkodzenia iPada w wyniku sabotażu lub aktów wandalizmu.

coverage_handling

Błędy w obsłudze

W wypadku gdy do uszkodzenia dojdzie na skutek błędu obsługi, np. niezręczności lub niewiedzy.

coverage_fire

Pożar

W razie uszkodzenia iPada przez ogień lub ciepło. Dotyczy to również przepięć i zwarć.

Co powinieneś wiedzieć o ubezpieczeniu iPada w simplesurance:

 • Dlaczego warto ubezpieczyć iPada?
  Niewiele urządzeń cieszy się tak wielkim uznaniem wśród użytkowników jak iPad od Apple. Jest on uosobieniem najwyższej technologii w połączeniu z nowoczesnym, eleganckim wyglądem . Jednak uszkodzenie tego wysokiej jakości tabletu może być bardzo kosztowne. Ubezpieczając iPada możemy być spokojni, że w razie uszkodzenia lub kradzieży, my nie tracimy zainwestowanych pieniędzy.
 • Co zapewnia ubezpieczenie iPada w simplesurance?
  Ubezpieczenie iPada w simplesurance to gwarancja całkowitej ochrony w przypadku uszkodzenia na skutek upadku, zalania płynem, zwarcia, pożaru, błedów obsługi lub też szkód spowodowanych przez inne osoby czy urządzenia. Ponadto, simplesurance oferuje dodatkową opcję ubezpieczenia iPada na wypadek kradzieży, dzięki czemu nie musisz obawiać się już kieszonkowców.
 • Dodatkowe korzyści ubezpieczenia w simplesurance
  Zaledwie kilka kliknięć dzieli Cię od tego, by Twój iPad był ubezpieczony. simplesurance zapewnia Ci jasne warunki umowy. iPada ubezpieczasz na wybrany przez Ciebie okres czasu (rok lub 2 lata), po upływie którego Twoje ubezpieczenie wygasa i nie jest przedłużane automatycznie.

Twoje korzyści z ubezpieczenia produktu w simplesurance

icon_rocket_green

Natychmiastowe ubezpieczenie

Twoje urządzenie jest ubezpieczone bezpośrednio i bez czasu oczekiwania, jeśli wykupisz polisę w ciągu 7 dni od daty zakupu.

icon_thumbsup_green

Proste zawarcie umowy

W każdej chwili możesz ubezpieczyć swoje urządzenie za pomocą kilku kliknięć. Wszystko, czego potrzebujemy, to Twoje dane osobowe i numer seryjny Twojego urządzenia.

icon_clock_green

Do 3 miesięcy od daty zakupu

Nie martw się, jeśli nie ubezpieczyłeś od razu swojego nowego urządzenia. Oferujemy Ci możliwość zrobienia tego do 3 miesięcy po dokonaniu zakupu.

icon_globe-green

Ochrona na całym świecie

Ubezpieczenie jest ważne na całym świecie, dzięki czemu Twoje urządzenie jest zawsze dobrze chronione nawet za granicą, podczas podróży lub wakacji.

Twoje urządzenie uległo uszkodzeniu?
To działa w prosty sposób:

 • 1

  Szkodę zgłaszasz uzupełniając formularz zgłoszenia szkody online, podając informacje co dokładnie się stało.

 • 2

  Otrzymasz etykietę przewozową umożliwiającą bezpłatną wysyłkę urządzenia do serwisu napraw.

 • 3

  Urządzenie zostanie poddane ekspertyzie, w razie potrzeby naprawione lub wymienione i odesłane właścicielowi.

Nasi partnerzy

Częste pytania

“Jak mogę ubezpieczyć swojego nowego iPada Apple?”

Po prostu wybierz odpowiednią rozpiętość cen dla Twojego iPada oraz preferowany okres obowiązywania umowy. Oprócz ubezpieczenia od uszkodzenia masz również możliwość wyboru opcjonalnego ubezpieczenia na wypadek kradzieży. Pod koniec procesu zamawiania wystarczy, że w procesie zamawiania podasz tylko jeszcze Twoje dane kontaktowe oraz numer seryjny produktu. Certyfikat ubezpieczenia prześlemy Ci następnie pocztą elektroniczną.

“Jak długo obowiązuje umowa o ubezpieczenie mojego iPada Apple?”

Ubezpieczenie wygasa po upływie wybranego przez Ciebie okresu obowiązywania. Nie jest wymagane złożenie przez Ciebie wypowiedzenia, Twoja umowa nie przedłuża się automatycznie. Przed upływem umowy możesz ją jednak wygodnie przedłużyć online o kolejne 12 miesięcy.

“Mój iPad jest uszkodzony. Co muszę zrobić?”

Szkody możesz zgłaszać na naszej stronie internetowej. Po wypełnieniu formularza zgłoszenia pocztą elektroniczną otrzymasz dowód wysyłki. W ten sposób możesz w bezpłatny sposób przesłać swój uszkodzony iPad do odpowiedniego serwisu naprawy. Twojego iPada otrzymasz z powrotem tak szybko jak to możliwe. W przypadku kradzieży zamiast przejmować za Ciebie naprawę, z reguły zwracamy Ci koszty nabycia nowego urządzenia. Informujemy Cię na bieżąco o statusie Twojego zgłoszenia szkody. Jeśli mimo tego będziesz miał pytania, możesz bezpłatnie skontaktować się z naszym osobistym Działem Obsługi Klienta.

contact-visual

simplesurance Centrum Pomocy

Znajdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania lub skontaktuj się z nami bezpośrednio.