Twoje ubezpieczenie HTC

W pełni ubezpieczony. Sprawiedliwa cena.

Certyfikowany serwis i jakość usług

W celu zapewnienia naszych klientów o jakości oferowanych przez nas usług, zdecydowaliśmy sie na współpracę z niezależnymi portalami opiniotwórczymi oraz jakościowymi. Wyniki mówią same za siebie!

Ubezpieczenie HTC pokrywa:

coverage_fall

Pęknięty ekran

Wyświetlacz HTC uległ uszkodzeniu lub wystąpiła usterka techniczna spowodowana upadkiem.

coverage_water

Płyny

Po kontakcie HTC z cieczą działa on tylko w ograniczonym zakresie lub w ogóle nie działa.

theft

Kradzież

Opcjonalnie możesz rozszerzyć swoje ubezpieczenie o ubezpieczenie od kradzieży.

third party

Szkody obce

W przypadku uszkodzenia HTC w wyniku sabotażu lub aktów wandalizmu.

coverage_handling

Błędy w obsłudze

W wypadku gdy do uszkodzenia dojdzie na skutek błędu obsługi, np. niezręczności lub niewiedzy.

coverage_fire

Pożar

W razie uszkodzenia HTC przez ogień lub ciepło. Dotyczy to również przepięć i zwarć.

Co powinieneś wiedzieć o ubezpieczeniu HTC w simplesurance:

 • Dlaczego warto ubezpieczyć telefon?
  Nowoczesne smartfony to coś więcej niż tylko telefon. Używamy ich do przeglądania internetu, robienia zdjęć, oglądania fimów czy jako GPS. Z tego względu są one nieustannie narażone na wszelkiego rodzaju uszkodzenia czy nawet kradzież. Dzięki ubezpieczeniu telefonu nie musisz obawiać się utraty zainwestowanych pieniędzy czy też wysokich kosztów związanych z kupnem nowego urządzenia. Ubezpieczenie pokryje wszelkie koszta naprawy Twojego telefonu.
 • Co obejmuje ubezpieczenie HTC w simplesurance?
  Telefony komórkowe HTC łączą prostą elegancję z wysokiej jakości technologią. Z tego powodu naprawa HTC może okazać się bardzo kosztowna. Ubezpieczenie simplesurance zapewnia Ci ochronę na wypadek szkód na skutek upadku, zwarcia, pożaru lub błędów obsługi. Dodatkowo, możesz wybrać dodatkową opcję ubezpieczenia swojego HTC na wypadek kradzieży.
 • Dodatkowe korzyści ubezpieczenia w simplesurance
  Poza kompleksową ochroną przed różnego rodzaju uszkodzeniami i kradzieżą, simplesurance zapewnia Ci również przejrzyste warunki umowy oraz niezwykle prosty sposób złożenia zamówienia. Wystarczy, że podczas procesu zamawiania podasz numer seryjny telefonu i swój e-mail. Bez długich wniosków i bez abonamentu. Dodatkowo, ubezpieczenie obowiązuje na całym świecie, dzięki czemu Twój HTC jest chroniony również podczas podróży lub na urlopie.

Twoje korzyści z ubezpieczenia produktu w simplesurance

icon_rocket_green

Natychmiastowe ubezpieczenie

Twoje urządzenie jest ubezpieczone bezpośrednio i bez czasu oczekiwania, jeśli wykupisz polisę w ciągu 7 dni od daty zakupu.

icon_thumbsup_green

Proste zawarcie umowy

W każdej chwili możesz ubezpieczyć swoje urządzenie za pomocą kilku kliknięć. Wszystko, czego potrzebujemy, to Twoje dane osobowe i numer seryjny Twojego urządzenia.

icon_clock_green

Do 3 miesięcy od daty zakupu

Nie martw się, jeśli nie ubezpieczyłeś od razu swojego nowego urządzenia. Oferujemy Ci możliwość zrobienia tego do 3 miesięcy po dokonaniu zakupu.

icon_globe-green

Ochrona na całym świecie

Ubezpieczenie jest ważne na całym świecie, dzięki czemu Twoje urządzenie jest zawsze dobrze chronione nawet za granicą, podczas podróży lub wakacji.

Twoje urządzenie uległo uszkodzeniu?
To działa w prosty sposób:

 • 1

  Szkodę zgłaszasz uzupełniając formularz zgłoszenia szkody online, podając informacje co dokładnie się stało.

 • 2

  Otrzymasz etykietę przewozową umożliwiającą bezpłatną wysyłkę urządzenia do serwisu napraw.

 • 3

  Urządzenie zostanie poddane ekspertyzie, w razie potrzeby naprawione lub wymienione i odesłane właścicielowi.

Częste pytania

“Jak mogę ubezpieczyć swój nowy HTC?”

Po prostu wybierz odpowiednią rozpiętość cen dla Twojego telefonu komórkowego HTC oraz preferowany okres obowiązywania umowy. Oprócz ubezpieczenia na wypadek uszkodzenia masz również możliwość dodania opcjonalnej ochrony przed kradzieżą. Pod koniec procesu zamawiania wystarczy, że podasz w procesie zamawiania tylko jeszcze Twoje dane kontaktowe oraz numer seryjny produktu. Certyfikat ubezpieczenia prześlemy Ci następnie pocztą elektroniczną.

“Jak długo obowiązuje umowa z simplesurance o ubezpieczenie mojego HTC?”

Umowa ubezpieczeniowa wygasa automatycznie po upływie wybranego przez Ciebie okresu obowiązywania. Nie jest wymagane złożenie przez Ciebie wypowiedzenia, Twoja umowa nie przedłuża się automatycznie. Przed upływem umowy możesz jednak wygodnie przedłużyć ją online o kolejne 12 miesięcy.

“Mój telefon komórkowy HTC jest uszkodzony. Co muszę zrobić?”

Szkody możesz zgłaszać w wygodny sposób na naszej stronie internetowej. Po wypełnieniu formularza zgłoszenia pocztą elektroniczną otrzymasz dowód wysyłki. W ten sposób możesz w bezpłatny sposób przesłać swój uszkodzony HTC do odpowiedniego serwisu naprawy. Twój telefon otrzymasz z powrotem tak szybko jak to tylko możliwe. W przypadku kradzieży zamiast przejmować za Ciebie naprawę, z reguły zwracamy Ci koszty nabycia nowego urządzenia. Informujemy Cię na bieżąco o statusie Twojego zgłoszenia. Jeśli mimo tego będziesz miał pytania, możesz bezpłatnie skontaktować się z naszym osobistym Działem Obsługi Klienta.

contact-visual

simplesurance Centrum Pomocy

Znajdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania lub skontaktuj się z nami bezpośrednio.