Przedłużenie gwarancji dla ekspresów do kawy

W pełni ubezpieczony. Sprawiedliwa cena.

Certyfikowany serwis i jakość usług

W celu zapewnienia naszych klientów o jakości oferowanych przez nas usług, zdecydowaliśmy sie na współpracę z niezależnymi portalami opiniotwórczymi oraz jakościowymi. Wyniki mówią same za siebie!

Przedłużenie gwarancji simplesurance

Ochrona do 24 miesięcy do 36 miesięcy* do 48 miesięcy* do 60 miesięcy*
Gwarancja producenta
Przedłużenie gwarancji simplesurance
*obowiązuje od 24. miesiąca
Ochrona Gwarancja producenta Przedłużenie gwarancji simplesurance
do 24 miesięcy
do 36 miesięcy*
do 48 miesięcy*
do 60 miesięcy*
*obowiązuje od 24. miesiąca

Co powinieneś wiedzieć o przedłużeniu gwarancji dla ekspresów do kawy w simplesurance:

  • Dlaczego warto przedłużyć gwarancję?

Coraz więcej gospodarstw domowych posiada wysokiej jakości ekspresy do kawy i espresso, z których ciężko byłoby zrezygnować ich właścicielom szczególnie o poranku. Błąd produkcyjny, występujący dopiero po upływie okresu gwarancji wymaganego przez regulacje prawne, może szybko zamienić się w koszmar. Przedłużenie gwarancji simplesurance chroni skutecznie Twój ekspres także po upływie okresu gwarancji producenta, tak abyś mógł nadal rozpoczynać dzień od filiżanki pysznej kawy!

  • Twoje przedłużenie gwarancji obejmuje:

Przedłużenie gwarancji ekspresu do kawy w simplesurance zapewni Ci ochronę przed błędami produkcyjnymi, obliczeniowymi, montażowymi, warsztatowymi, konstrukcyjnymi i materiałowymi. Z opcją przedłużonej gwaracnji będziesz mógł cieszyć się swoim ekspresem do kawy na dłużej. simplesurance oferuje możliwość przedłużenie gwarancji do 36, 48, lub 60 miesięcy.

  • Dodatkowe zalety zawarcia umowy z simplesurance:

Przedłużenie gwarancji w simplesurance to nic prostszego! Zawarcie umowy zajmie Ci jedynie kilka sekund, bez konieczności wypełniania długich wniosków. W razie uszkodzenia ekspresu nie ponosisz kosztów udziału własnego, my zapewniamy naprawę lub odszkodowanie pieniężne.

Zalety przedłużenia gwarancji simplesurance

icon_rocket_green

Szybka pomoc

Szkodę lub stratę możesz w prosty sposób zgłaszać online, całodobowo. Bezzwłocznie zapewniamy naprawę, zastępstwo lub zwrot.

Kompleter Schutz1

Kompletna ochrona

Nie istotne, czy chodzi o uszkodzenie, błąd obsługi lub utratę na skutek kradzieży. Zakres świadczeń naszych ubezpieczeń wykracza daleko poza świadczenia gwarancji i rękojmi.

Transparenter Vertrag

Przejrzysta umowa

Przedłużenie gwarancji dla urządzeń ogrodniczych simplesurance ma stały okres obowiązywania i nie przedłuża się automatycznie. Płacisz tylko raz i nie masz żadnych dodatkowych kosztów.

icon_thumbsup_green

Proste zawarcie umowy

Przy pomocy zaledwie kilku kliknięć możesz w każdej chwili ubezpieczyć to, co jest dla Ciebie ważne.

Nasi partnerzy

Częste pytania

“Jak mogę ubezpieczyć nowe urządzenie?”

Wystarczy wybrać odpowiedni zakres cenowy urządzenia i pożądany okres obowiązywania ubezpieczenia. Oprócz samej ochrony przed uszkodzeniem możesz też dodać opcjonalnie ochronę przed kradzieżą w wyniku włamania, aby w pełni ubezpieczyć swoje urządzenie. Na koniec musisz tylko podać w procesie zakupu swój adres e-mail i numer seryjny produktu. Następnie prześlemy Ci e-mail z certyfikatem ubezpieczenia.

“Jaki może być maksymalny wiek urządzenia, abym mógł je jeszcze ubezpieczyć?”

Jeśli dokonałeś zakupu urządzenia w ciągu ostatnich 24 miesięcy, masz jeszcze możliwość objęcia go naszym ubezpieczeniem.

“Przez jaki okres czasu obowiązuje umowa ubezpieczenia simplesurance?”

Ubezpieczenie wygasa automatycznie po upłynięciu wybranego przez Ciebie okresu obowiązywania. Umowa ubezpieczenia nie wymaga wypowiedzenia i nie zostanie automatycznie przedłużona. Przed upływem okresu obowiązywania umowy możesz jednak przedłużyć przez Internet ubezpieczenie Twojego urządzenia o kolejnych 12 miesięcy.

contact-visual

simplesurance Centrum Pomocy

Znajdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania lub skontaktuj się z nami bezpośrednio.