Twoje ubezpieczenie tabletu Samsung Galaxy

W pełni ubezpieczony. Sprawiedliwa cena.

Certyfikowany serwis i jakość usług

W celu zapewnienia naszych klientów o jakości oferowanych przez nas usług, zdecydowaliśmy sie na współpracę z niezależnymi portalami opiniotwórczymi oraz jakościowymi. Wyniki mówią same za siebie!

Ubezpieczenie tabletu Samsung Galaxy pokrywa:

coverage_fall

Pęknięty ekran

Wyświetlacz urządzenia ulegnie uszkodzeniu lub wystąpi usterka techniczna spowodowana upadkiem.

coverage_water

Płyny

Po kontakcie urządzenia z cieczą działa ono tylko w ograniczonym zakresie lub w ogóle nie działa.

theft

Kradzież

Opcjonalnie możesz rozszerzyć swoje ubezpieczenie o ubezpieczenie od kradzieży.

third party

Szkody obce

W przypadku uszkodzenia urządzenia w wyniku sabotażu lub aktów wandalizmu.

coverage_handling

Błędy w obsłudze

W wypadku gdy do uszkodzenia urządzenia dojdzie na skutek błędu obsługi, np. niezręczności lub niewiedzy.

coverage_fire

Pożar

W razie uszkodzenia urządzenia przez ogień lub ciepło. Dotyczy to również przepięć i zwarć.

Co powinieneś wiedzieć o ubezpieczeniu tabletu Samsung Galaxy w simplesurance:

 • Dlaczego powinienem ubezpieczyć Samsung Galaxy Tab?
  Wysokiej jakości tablety z najnowszą technologią i futurystycznym wyglądem. Tym odznaczają się tablety Galaxy od Samsunga. Jeśli jednak któregoś razu coś się popsuje, to naprawa może okazać się kosztowna. Tablety z serii Galaxy wzbudzają też spore zainteresowanie wśród kieszonkowców. Ubezpieczenie to optymalne uzupełnienie dla Twojego tabletu Samsung, które uchroni Cię od nagłych wypadków i wysokich kosztów.
 • Co zapewnia Ci ubezpieczenie Samsung Galaxy Tab?
  Ubezpieczając swój Samsung Galaxy Tab w simplesurance otrzymujesz gwarancję ochrony w momencie m.in. szkód na skutek zwarcia, błędów obsługi lub upadku tabletu. Ubezpieczenie simplesurance pokrywa również szkody na skutek przedostania się wody, uszkodzenia wyświetlacza, a nawet pożaru. Dodatkowo, masz możliwość wyboru opcjonalnej ochrony na wypadek kradzieży. Twoje ubezpieczenie jest ważne bez wyględu na to czy jesteś w domu, w biurze czy na wakacjach zagranicą.
 • Dodatkowe korzyści ubezpieczenia w simplesurance:
  Ubezpieczenie Samsung Galaxy Tab w simplesurance to optymalna ochrona dla Twojego tabletu. Niewątpliwą zaletą jest również prosty sposób dokonania zamówienia. Nie musisz wypełniać długich wniosków, wystatczy, że podasz nam swój e-mail i numer seryjny tabletu. Nie musisz też obawiać się ukrytych kosztów oraz abonamentu. Płacisz raz, a Twoja umowa nie przedłuża się automatycznie.

Twoje korzyści z ubezpieczenia produktu w simplesurance

icon_rocket_green

Natychmiastowe ubezpieczenie

Twoje urządzenie jest ubezpieczone bezpośrednio i bez czasu oczekiwania, jeśli wykupisz polisę w ciągu 7 dni od daty zakupu.

icon_thumbsup_green

Proste zawarcie umowy

W każdej chwili możesz ubezpieczyć swoje urządzenie za pomocą kilku kliknięć. Wszystko, czego potrzebujemy, to Twoje dane osobowe i numer seryjny Twojego urządzenia.

icon_clock_green

Do 3 miesięcy od daty zakupu

Nie martw się, jeśli nie ubezpieczyłeś od razu swojego nowego urządzenia. Oferujemy Ci możliwość zrobienia tego do 3 miesięcy po dokonaniu zakupu.

icon_globe-green

Ochrona na całym świecie

Ubezpieczenie jest ważne na całym świecie, dzięki czemu Twoje urządzenie jest zawsze dobrze chronione nawet za granicą, podczas podróży lub wakacji.

Twoje urządzenie uległo uszkodzeniu?
To działa w prosty sposób:

 • 1

  Szkodę zgłaszasz uzupełniając formularz zgłoszenia szkody online, podając informacje co dokładnie się stało.

 • 2

  Otrzymasz etykietę przewozową umożliwiającą bezpłatną wysyłkę urządzenia do serwisu napraw.

 • 3

  Urządzenie zostanie poddane ekspertyzie, w razie potrzeby naprawione lub wymienione i odesłane właścicielowi.

Nasi partnerzy

Częste pytania

“”Jak mogę ubezpieczyć tablet Samsung Galaxy?”

Po prostu wybierz odpowiedni zakres cen dla Twojego tabletu Samsung Galaxy oraz preferowany okres obowiązywania umowy. Oprócz ubezpieczenia na wypadek uszkodzenia masz również możliwość dodania opcjonalnej ochrony na wypadek kradzieży. Pod koniec procesu zamawiania wystarczy, że podasz w procesie zamawiania tylko jeszcze Twoje dane kontaktowe oraz numer seryjny produktu. Certyfikat ubezpieczenia prześlemy Ci następnie pocztą elektroniczną.

“Jak długo obowiązuje umowa o ubezpieczenie mojego tabletu Samsung Galaxy?”

Umowa wygasa automatycznie po upływie wybranego przez Ciebie okresu obowiązywania. Nie jest wymagane złożenie przez Ciebie wypowiedzenia, Twoja umowa nie przedłuża się automatycznie. Przed upływem umowy możesz jednak wygodnie przedłużyć ją online o kolejne 12 miesięcy.

“Mój Galaxy Tab jest uszkodzony. Co muszę zrobić?”

Szkody możesz zgłaszać w wygodny sposób na naszej stronie internetowej. Po wypełnieniu formularza zgłoszenia otrzymasz pocztą elektroniczną dowód wysyłki. W ten sposób możesz w bezpłatny sposób przesłać do danego serwisu naprawy swój uszkodzony tablet. Twój tablet Galaxy otrzymasz z powrotem tak szybko jak to możliwe. W przypadku kradzieży zamiast przejmować za Ciebie naprawę, z reguły zwracamy Ci koszty nabycia nowego urządzenia. Informujemy Cię w każdej chwili pocztą elektroniczną, o statusie twojego zgłoszenia. Jeśli mimo tego będziesz miał pytania, to możesz się bezpłatnie skontaktować z naszym osobistym Działem Obsługi Klienta.

contact-visual

simplesurance Centrum Pomocy

Znajdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania lub skontaktuj się z nami bezpośrednio.