Certyfikowany serwis i jakość usług

W celu zapewnienia naszych klientów o jakości oferowanych przez nas usług, zdecydowaliśmy sie na współpracę z niezależnymi portalami opiniotwórczymi oraz jakościowymi. Wyniki mówią same za siebie!

Opcja przedłużonej gwarancji na ulubione urządzenia w simplesurance – usługa dopasowana do Twoich potrzeb

Kupując w Polsce sprzęt elektroniczny, jesteś przez 24 miesiące chroniony ustawową rękojmią. Sytuacja ta jest szczególnie korzystna w ciągu pierwszych sześciu miesięcy od zakupu, w których to sprzedawca musi dowieść, iż przedmiot był wolny od wad w momencie jego sprzedaży. Taka interpretacja działająca na korzyść konsumenta zmienia się jednak wraz z upływem sześciu miesięcy. Od tego momentu to na konsumencie spoczywa obowiązek dowiedzenia, że szkoda istniała już w momencie przekazywania mu kupowanego przedmiotu. Gwarancja producenta jest natomiast świadczeniem dobrowolnym i uzupełniającym. Producent udziela gwarancji prawidłowego działania urządzenia lub jego części; tym samym gwarancja producenta pokrywa wiele szkód powstających w lodówce, zmywarce, kosiarce, pełnoautomatycznym ekspresie do kawy czy podobnych urządzeniach. Ustawowo zakres tej ochrony nie jest jednak uregulowany.

Gwarancja i rękojmia mają jednakże jedną wspólną cechę: (z reguły) obie wygasają po 24 miesiącach. Chyba każdego z nas spotkała sytuacja, kiedy po upływie okresu gwarancyjnego i rękojmi nagle popsuł mu się drogi sprzęt elektryczny – kto ma pieniądze, by co dwa lata kupować na nowo drogie elektroniczne maszyny i urządzenia? Dlatego optymalnym rozwiązaniem jest wykupienie opcji przedłużonej gwarancji na zakupiony sprzęt. W idealnym przypadku opcja przedłużonej gwarancji łączy w sobie wszystkie te prawa, które zapewnia większość producentów. Opcja przedłużonej gwarancji w simplesurance oferuje pełną ochronę i nie wymaga udziału własnego w szkodzie. Zapewnia ona ochronę przed skutkami uszkodzeń i wymianę urządzenia bądź jego naprawę na miejscu. Ponadto gwarancję w simplesurance można przedłużyć do wyboru na 36, 48 lub 60 miesięcy.

Korzyści wynikające z zakupu przedłużonej gwarancji w simplesurance

To tylko kilka kliknięć – zadbaj o przedłużenie gwarancji na sprzęty kuchenne i urządzenia budowlane w simplesurance. Poniższa tabela pokaże Ci, dlaczego warto skorzystać z opcji przedłużonej gwarancji w simplesurance.

Okres ubezpieczenia Gwarancja producenta Simplesurance Przedłużenie gwarancji*
do 24 miesięcy
do 36 miesięcy
do 48 miesięcy
do 60 miesięcy
*obowiązuje od 24. miesiąca

Nasi partnerzy