Odpowiednia ochrona Twoich sprzętów budowlanych

Mniej zmartwień i większa przyjemność z korzystania ze sprzętów budowlanych

Chroń swoje urządzenia budowlane i przedłuż gwarancję producenta, korzystając z opcji przedłużonej gwarancji w simplesurance. Dla optymalnej ochrony swoich urządzeń możesz również dodatkowo ubezpieczyć je przed uszkodzeniem i kradzieżą.

Certyfikowany serwis i jakość usług

W celu zapewnienia naszych klientów o jakości oferowanych przez nas usług, zdecydowaliśmy sie na współpracę z niezależnymi portalami opiniotwórczymi oraz jakościowymi. Wyniki mówią same za siebie!

Pełna ochrona urządzeń budowlanych w simplesurance – ubezpieczenie dopasowane do Twoich potrzeb.

Zakup urządzeń budowlanych jest z reguły dobrze przemyślaną decyzją. Doskonałej jakości myjki wysokociśnieniowej, dobrej polerki, zagęszczarki do gruntu czy traktora do koszenia trawy nie kupuje się często. Urządzenia te z reguły użytkuje się na zewnątrz, są one zatem narażone na znaczne ryzyko utraty lub zepsucia. Nawet hobbystyczny fachowiec często nie posiada dostatecznej wiedzy w zakresie ich użytkowania. Dlatego też urządzenia budowlane powinno się w pełni zabezpieczyć po zakupie.simplesurance oferuje zarówno ubezpieczenie jak i przedłużenie gwarancji różnego rodzaju sprzętów budowlanych.

Ubezpieczenie urządzeń budowlanych w simplesurance pokrywa wszystkie możliwe szkody, począwszy od tych powstałych w wyniku spięć, upadku, kontaktu z cieczą lub działań osób trzecich, aż po szkody wynikłe na skutek błędnej obsługi urządzeń, ich kontaktu z ogniem lub kradzieży.Oferujemy również opcję przedłużonej na trzy lata gwarancji na urządzenia budowlane. Każdy z nas dobrze wie, że urządzenia najczęściej zaczynają psuć się zaraz po upływie gwarancji producenta. Sytuacja ta jest tym bardziej frustrująca, gdy kupujemy sprzęty dużej wartości. Dzięki simplesurance pozbędziesz się tego problemu – otrzymasz od nas ubezpieczenie na urządzenia budowlane w pełnym zakresie!

Zalety posiadania ubezpieczenia urządzeń budowlanych w simplesurance

To tylko kilka kliknięć – zadbaj o ubezpieczenie urządzeń budowlanych w simplesurance. Poniższa tabela pokaże Ci, dlaczego warto skorzystać z ubezpieczenia w simplesurance.

Ubezpiecz się na wypadek następujących uszkodzeń Gwarancja producenta Simplesurance Ubezpieczenie sprzętu
Włamanie z kradzieżą (optional)
Wypadek / Upadek
Szkody z powodu zalania (płynów)
Błedy w obsłudze
Uszkodzenia dokonane przez osobę trzecią
Zwarcie / Spięcie
Uszkodzenia z powodu pożaru
Ochrona na całym świecie

Ubezpieczenie urządzeń budowlanych w simplesurance – kompletna ochrona przed wypadkami i szkodami dnia codziennego

W domu, w warsztacie czy w ogrodzie – simplesurance uwolni Cię od strachu przed ewentualnym uszkodzeniem sprzętu, abyś mógł cieszyć się nim do woli i nie musiał martwić o nieplanowane nadmierne koszty. Zadbamy o to, byś w przypadku uszkodzenia nie pozostawał długo bez dostępu do sprzętu budowlanego.

 • Ochrona przed kradzieżą z włamaniem

  Nowe urządzenia elektroniczne stają się częstym łupem złodziei. Wykupując odpowiednie ubezpieczenie, możesz ochronić swój sprzęt ogrodowy również przed ryzykiem kradzieży z włamaniem (opcja dodatkowa).

 • Ochrona przed szkodami poupadkowymi

  Twój sprzęt popsuł się na skutek upadku lub zderzenia z innym przedmiotem? Ubezpieczenie sprzętowe simplesurance przyda się na wypadek stłuczenia wyświetlacza lub wystąpienia innych szkód technicznych spowodowanych upadkiem.

 • Ochrona przed szkodami spowodowanymi przez ogień

  simplesurance gwarantuje szybką pomoc w przypadku uszkodzenia lub zniszczenia ubezpieczonego sprzętu w wyniku jego kontaktu z ogniem. Najczęściej do szkód wywołanych ogniem lub gorącem dochodzi na skutek braku zachowania odpowiedniego odstępu od kominka, zapalonych świeczek lub grilla.

 • Ochrona przed szkodami spowodowanymi kontaktem z płynem

  Twoje urządzenie miało styczność z płynem na skutek rozlania napoju czy upadku prosto do wiadra z farbą? W konsekwencji przestało działać lub działa tylko w ograniczonym zakresie? Dzięki ubezpieczeniu sprzętowym w simplesurance wyjdziesz cało z opresji.

 • Ochrona przed szkodami na skutek działań osób trzecich

  Znajomy korzystał z Twojego sprzętu i niechcący go uszkodził? A może ktoś obcy umyślnie go zniszczył? Również w takim przypadku możesz liczyć na pełną ochronę ubezpieczeniową, decydując się na ubezpieczenie w simplesurance.

 • Ochrona przed zwarciem

  Podczas gdy Twoje urządzenie jest podpięte do gniazdka, może dojść do przepięcia lub zwarcia powstałego w wyniku uderzenia pioruna, co spowoduje krótkotrwałe zwiększenie napięcia w sieci elektrycznej i uszkodzenie ładowanego urządzenia. simplesurance zabezpiecza również tego typu szkody, oferując odpowiednie ubezpieczenie sprzętowe.

Korzyści wynikające z zakupu przedłużonej gwarancji w simplesurance

To tylko kilka kliknięć – przedłuż gwarancję na urządzenia budowlane w simplesurance. Poniższa tabela pokaże Ci, dlaczego warto skorzystać z opcji przedłużonej gwarancji w simplesurance.

Okres ubezpieczenia Gwarancja producenta Simplesurance Przedłużenie gwarancji*
do 24 miesięcy
do 36 miesięcy
do 48 miesięcy
do 60 miesięcy
*obowiązuje od 24. miesiąca