Beztroska dzięki ubezpieczeniu od kradzieży dla aparatów fotograficznych

Zapewnij sobie już teraz ochronę swojego urządzenia przed kradzieżą i wszystkie zalety ubezpieczenia simplesurance.

Certyfikowany serwis i jakość usług

W celu zapewnienia naszych klientów o jakości oferowanych przez nas usług, zdecydowaliśmy sie na współpracę z niezależnymi portalami opiniotwórczymi oraz jakościowymi. Wyniki mówią same za siebie!

To zapewnia Ci ubezpieczenie aparatu fotograficznego od simplesurance

Zdjęcia i selfies robi się dzisiaj niemal wyłącznie przy pomocy smartfonów. Nie są one jednak w stanie zastąpić aparatów fotograficznych we wszystkich sytuacjach. Najpiękniejsze momenty podróży urlopowych lub wycieczek do znanych miast są ciągle najczęściej utrwalane przy pomocy aparatu fotograficznego. Nawet jeśli popyt na aparaty fotograficzne jest generalnie coraz mniejszy, ilość sprzedawanych lustrzanek z wyższej półki pozostaje stabilna, a liczby zbytu kompaktowych aparatów cyfrowych nawet rosną. Aparaty fotograficzne przyciągają uwagę kieszonkowców przede wszystkim w regionach turystycznych. Z tego względu wykupienie ubezpieczenia aparatu fotograficznego od kradzieży jest nad wyraz zalecane. Dobry ubezpieczyciel jest dostępny, gdy sprawdzi się najgorszy scenariusz, reaguje tak szybko jak to możliwe i pokrywa szkodę finansową.

Ponieważ w przypadku aparatów fotograficznych ryzyko kradzieży jest bardzo wysokie, powinieneś wziąć sobie do serca kilka rad. Noś swój aparat zawsze bezpiecznie blisko ciała, w kieszeni lub zawieszony na nadgarstku. Pamiętaj także o zabezpieczeniu swoich zdjęć. Wskazówki te nie zastąpią jednak ubezpieczenia od kradzieży. Posiadając ubezpieczenie aparatu od kradzieży jesteś zawsze dobrze zabezpieczony. Ubezpieczenie aparatów fotograficznych od kradzieży simplesurance jest częścią skrojonego na miarę, kompleksowego modelu ochrony, dopasowanego do różnych potrzeb fotografów-amatorów i profesjonalistów. Dzięki niemu Twój drogi aparat cyfrowy będzie też chroniony przed uszkodzeniami na skutek upuszczenia czy wypadku oraz błędu w obsłudze. Ubezpieczenie simplesurance będzie obowiązywało nawet wtedy, gdy Twój ulubiony aparat fotograficzny zostanie uszkodzony przez ciecz.

Nie zwlekaj.

Zapewnij sobie już teraz ochronę swojego urządzenia przed kradzieżą i wszystkie zalety ubezpieczenia simplesurance.

Twoje zalety ubezpieczenia simplesurance dla aparatów fotograficznych z ochroną przed kradzieżą

Jednym kliknięciem możesz rozszerzyć swoje ubezpieczenie aparatu fotograficznego o ubezpieczenie od kradzieży simplesurance. Poniższa tabela pokazuje, dlaczego ubezpieczenie telefonu komórkowego od kradzieży simplesurance się dla Ciebie opłaca.

Ubezpiecz się na wypadek następujących uszkodzeń Gwarancja producenta Simplesurance Ubezpieczenie aparatu fotograficznego
Ochrona na wypadek kradzieży
Uszkodzenie wyświetlacza spowodowane upadkiem
Szkody z powodu zalania (płynów)
Błedy w obsłudze
Uszkodzenia dokonane przez osobę trzecią
Zwarcie / Spięcie
Uszkodzenia z powodu pożaru
Ochrona na całym świecie

Twoje ubezpieczenie simplesurance dla aparatów fotograficznych – ochrona przed kradzieżą i więcej

Ubezpieczenie simplesurance pozwoli Ci się uwolnić od strachu i obaw w drodze do pracy, na uniwersytet czy też w podróży. Abyś mógł cieszyć się chwilą i oszczędzić na wydatkach, będziemy do Twojej dyspozycji w przypadku kradzieży telefonu komórkowego i szybko zatroszczymy się o urządzenie zastępcze. Zadbamy o to, abyś nie musiał długo rezygnować ze smartfonu, tabletu, aparatu fotograficznego lub roweru.

 • Ochrona przed kradzieżą

  Aparaty fotograficzne od zawsze wzbudzają zainteresowanie kieszonkowców. Jeśli zawrzesz w simplesurance odpowiednią umowę o ubezpieczenie dodatkowe, to Twój aparat będzie chroniony również przed ryzykiem kradzieży.

 • Ochrona przed szkodami obcymi

  Znajomy korzystał z Twojego aparatu i przypadkiem go uszkodził? Czy też został on umyślnie zniszczony przez nieznaną osobę? Także w tym wypadku możesz liczyć na pełną ochronę dzięki ubezpieczeniu aparatu fotograficznego w simplesurance.

 • Ochrona przed pożarem

  Jeśli Twój aparat został uszkodzony lub zniszczony przez ogień, możesz liczyć na szybką pomoc simplesurance. Najczęstszymi źródłami szkód spowodowanych przez ogień lub ciepło są kominek, niezgaszone świeczki i grill.

 • Ochrona przed przedostaniem się płynu

  Twój aparat miał kontakt z cieczą, np. w wyniku rozlania napoju, na skutek czego działa ono tylko częściowo lub nie działa wcale? Dzięki ubezpieczeniu simplesurance nie musisz się martwić.

 • Ochrona przed błędami obsługi

  Niezależnie od tego, czy aparat został uszkodzony na skutek niezdarności, niewiedzy, nieporozumienia czy też błędu w obsłudze, simplesurance zajmie się uregulowaniem szkody.

 • Ochrona przed zwarcia

  Do szkód na skutek zbyt wysokiego napięcia dochodzi wtedy, gdy uderzenie pioruna powoduje podwyższenie napięcia w sieci elektrycznej, a Twój aparat podłączony jest do prądu. Ubezpieczenie simplesurance obejmuje także szkody tego typu.

 • Ochrona przed szkodami na skutek upadku

  Twój aparat fotograficzny został uszkodzony na skutek upadku lub został uderzony przez inny przedmiot? Ubezpieczenie simplesurance ma zastosowanie również w tych przypadkach.

 • Ochrona na całym świecie

  Bez względu na to czy przebywasz w domu czy na wakacjach zagranicą: Twój aparat fotograficzny jest wszędzie ubezpieczony i obięty kompleksową ochroną.

Nie zwlekaj.

Zapewnij sobie już teraz ochronę swojego urządzenia przed kradzieżą i wszystkie zalety ubezpieczenia simplesurance.

Nasi partnerzy