Beztroska dzięki ubezpieczeniu od kradzieży dla iPadów

Zapewnij sobie już teraz ochronę swojego urządzenia przed kradzieżą i wszystkie zalety ubezpieczenia simplesurance.

Certyfikowany serwis i jakość usług

W celu zapewnienia naszych klientów o jakości oferowanych przez nas usług, zdecydowaliśmy sie na współpracę z niezależnymi portalami opiniotwórczymi oraz jakościowymi. Wyniki mówią same za siebie!

To zapewnia Ci ubezpieczenie iPada w simplesurance

Czytanie książek w podróży, prowadzenie prezentacji na spotkaniu biznesowym: iPady stały się już częścią naszego życia prywatnego i zawodowego. Ten niegdyś niszowy produkt między smartfonem i laptopem znalazł wielu zwolenników i jest wszechstronnie stosowany. Ta wszechstronność zwiększa jednak prawdopodobieństwo kradzieży. Ubezpieczenia uwzględniają przeważnie tylko kradzież na skutek włamania i/lub napadu. Zwykła kradzież, czyli najczęściej występująca ewentualność, nie jest przez nie objęta. Dlatego zaleca się wykupienie dodatkowego ubezpieczenia od kradzieży dla iPadów. simplesurance oferuje ubezpieczenie dla iPadów obejmujące kompleksową ochronę i najczęstsze rodzaje szkód.

Jeśli Twój iPad zostanie skradziony, trzeba działać szybko. Jeśli korzystasz z iPadu z kartą SIM, nawiąż bezzwłocznie kontakt z infolinią Twojego operatora i każ ją zablokować. Następnie zgłoś kradzież na policji. Zmień też wszystkie hasła do aplikacji zainstalowanych na iPadzie, takich jak np. sklepy internetowe, usługodawcy finansowi, internetowe serwisy nadawcze i kontroluj w najbliższym czasie wyciągi z konta bankowego szczególnie dokładnie. Jeśli Twój iPad jest wyposażony w funkcję odnajdywania, masz możliwość zlokalizowania go. Następnie możesz bezpłatnie i o każdej porze zgłosić w simplesurance kradzież Twojego iPada. Dzięki wykupieniu dla iPada ubezpieczenia od kradzieży skontaktujemy się z Tobą w najbliższym czasie i zajmiemy się całą resztą.

Nie zwlekaj.

Zapewnij sobie już teraz ochronę swojego urządzenia przed kradzieżą i wszystkie zalety ubezpieczenia simplesurance.

Twoje zalety ubezpieczenia simplesurance dla iPadów z ochroną przed kradzieżą

Jednym kliknięciem możesz rozszerzyć swoje ubezpieczenie iPada o ubezpieczenie od kradzieży simplesurance. Poniższa tabela pokazuje, dlaczego ubezpieczenie iPada od kradzieży simplesurance się dla Ciebie opłaca.

Ubezpiecz się na wypadek następujących uszkodzeń Gwarancja producenta Simplesurance Ubezpieczenie tabletu
Ochrona na wypadek kradzieży
Uszkodzenie wyświetlacza spowodowane upadkiem
Szkody z powodu zalania (płynów)
Błedy w obsłudze
Uszkodzenia dokonane przez osobę trzecią
Zwarcie / Spięcie
Uszkodzenia z powodu pożaru
Ochrona na całym świecie

Twoje ubezpieczenie simplesurance dla iPadów – ochrona przed kradzieżą i więcej

Ubezpieczenie simplesurance pozwoli Ci się uwolnić od strachu i obaw w drodze do pracy, na uniwersytet czy też w podróży. Abyś mógł cieszyć się chwilą i oszczędzić na wydatkach, będziemy do Twojej dyspozycji w przypadku kradzieży telefonu komórkowego i szybko zatroszczymy się o urządzenie zastępcze. Zadbamy o to, abyś nie musiał długo rezygnować ze smartfonu, tabletu, aparatu fotograficznego lub roweru.

 • Ochrona przed kradzieżą

  Urządzenia techniczne od zawsze wzbudzają zainteresowanie kieszonkowców. Jeśli zawrzesz u simplesurance odpowiednią umowę o ubezpieczenie dodatkowe, to twoje urządzenia są również chronione przed ryzykiem kradzieży.

 • Ochrona przed szkodami obcymi

  Znajomy korzystał z Twojego urządzenia i niechcący je uszkodził? Czy też zostało ono zniszczone umyślnie przez nieznaną osobę? Także w tym wypadku możesz cieszyć się dzięki ubezpieczeniu simplesurance pełną ochroną.

 • Ochrona przed pożarem

  Jeśli Twoje urządzenie zostanie uszkodzone lub zniszczone przez ogień, możesz liczyć na szybką pomoc simplesurance. Najczęstszymi źródłami szkód spowodowanych przez ogień lub ciepło są kominek, niezgaszone świeczki i grill.

 • Ochrona przed przedostaniem się płynu

  Twoje urządzenie ma kontakt z cieczą, np. w wyniku rozlania napoju lub wpadnięcia do wanny, na skutek czego działa ono tylko częściowo lub nie działa wcale. Dzięki ubezpieczeniu simplesurance nie musisz się martwić.

 • Ochrona przed szkodami na skutek upadku

  Twoje urządzenie zostaje uszkodzone na skutek upadku lub zostaje trafione przez inny przedmiot. Ubezpieczenie narzędzi simplesurance ma zastosowanie, gdy przykładowo wystąpi defekt techniczny spowodowany upadnięciem urządzenia.

 • Ochrona przed zwarcia

  Do szkód na skutek zbyt wysokiego napięcia lub spięcia dochodzi przykładowo wtedy, gdy uderzenie pioruna powoduje krótkie podwyższenie napięcia w sieci elektrycznej, a Twoje urządzenie podłączone jest do prądu. Ubezpieczenie simplesurance obejmuje także szkody tego typu.

 • Ochrona przed błędami obsługi

  Niezależnie od tego, czy urządzenie zostało uszkodzone na skutek niezdarności, niewiedzy, nieporozumienia czy też błędu w obsłudze, simplesurance zajmie się uregulowaniem szkody.

 • Ochrona na całym świecie

  W domu czy na wakacjach na Karaibach: Twoje urządzenie jest wszędzie ubezpieczone i objęte ochroną.

Nie zwlekaj.

Zapewnij sobie już teraz ochronę swojego urządzenia przed kradzieżą i wszystkie zalety ubezpieczenia simplesurance.

Nasi partnerzy