Beztroska dzięki ubezpieczeniu od kradzieży dla iPhonów

Chroń się teraz dzięki ubezpieczeniu od kradzieży dla telefonów komórkowych simplesurance przed wysokimi kosztami zakupu nowego telefonu.

Certyfikowany serwis i jakość usług

W celu zapewnienia naszych klientów o jakości oferowanych przez nas usług, zdecydowaliśmy sie na współpracę z niezależnymi portalami opiniotwórczymi oraz jakościowymi. Wyniki mówią same za siebie!

To zapewnia Ci twoje ubezpieczenie iPhone’a od simplesurance

Odkąd sztandarowy produkt firmy Apple został w 2007 roku z dużym sukcesem wprowadzony na rynki na całym świecie, praktycznie nie można już sobie wyobrazić bez niego normalnego dnia. iPhone jest czymś więcej niż tylko telefonem i stał się szybko symbolem statusu. W marcu 2015 roku firma Apple ogłosiła, że do dnia dzisiejszego sprzedano ponad 700 milionów egzemplarzy. Gdy przedstawiany jest nowy model tego smartfonu z Cupertino, w sklepach Apple można poczuć się prawie jak na koncercie rockowym, gdyż zainteresowani kupnem przepychają się do regałów z telefonami. Popularność tych smartfonów przyczynia się też oczywiście do tego, że są one bardzo pożądane przez złodziei. Dlatego szczególnie zaleca się wykupienie dla iPhonu ubezpieczenia od kradzieży.

Ochrona przed kradzieżą jest dla firmy Apple bardzo ważną kwestią. Wystarczy kilka kroków, aby iPhone stał się dla złodziei bezużyteczny. W trybie „Utracony” może on zostać zablokowany na odległość przy pomocy odpowiedniego kodu i na ekranie pojawia się tylko zdefiniowana przez użytkownika wiadomość. Można ustalić lokalizację iPhonu i szybko złapać złodzieja. W razie potrzeby można też na odległość usunąć wszystkie dane. Zlokalizowanie smartfonu jest wtedy niemożliwe, a blokada zostaje wyłączona. Ubezpieczenie to obejmuje też wiele innych ewentualności, takich jak uszkodzenie ekranu, szkody spowodowane przez wodę, spięcie lub błąd w obsłudze. Ten pakiet usług zagwarantuje Ci pełną beztroskę.

Twoje zalety ubezpieczenia simplesurance dla iPhonów z ochroną przed kradzieżą

Jednym kliknięciem możesz rozszerzyć swoje ubezpieczenie iPhonu o ubezpieczenie od kradzieży simplesurance. Poniższa tabela pokazuje, dlaczego ubezpieczenie iPhonu od kradzieży simplesurance się dla Ciebie opłaca.

Ubezpiecz się na wypadek następujących uszkodzeń Gwarancja producenta Simplesurance Ubezpieczenie iPhona
Ochrona na wypadek kradzieży
Uszkodzenie wyświetlacza spowodowane upadkiem
Szkody z powodu zalania (płynów)
Błedy w obsłudze
Uszkodzenia dokonane przez osobę trzecią
Zwarcie / Spięcie
Uszkodzenia z powodu pożaru
Ochrona na całym świecie

Twoje ubezpieczenie simplesurance dla iPhonów – ochrona przed kradzieżą i więcej

Ubezpieczenie simplesurance pozwoli Ci się uwolnić od strachu i obaw w drodze do pracy, na uniwersytet czy też w podróży. Abyś mógł cieszyć się chwilą i oszczędzić na wydatkach, będziemy do Twojej dyspozycji w przypadku kradzieży telefonu komórkowego i szybko zatroszczymy się o urządzenie zastępcze. Zadbamy o to, abyś nie musiał długo rezygnować ze smartfonu, tabletu, aparatu fotograficznego lub roweru.

 • Ochrona przed kradzieżą

  iPhony od zawsze wzbudzają zainteresowanie kieszonkowców. Jeśli zawrzesz w simplesurance odpowiednią umowę o ubezpieczenie dodatkowe, to Twój iPhone będzie chroniony również przed ryzykiem kradzieży.

 • Ochrona przed szkodami obcymi

  Twoje urządzenie zostało uszkodzone na skutek sabotażu lub wandalizmu? Również w tym przypadku korzystasz z pełnej ochrony dzięki simplesurance.

 • Ochrona przed pożarem

  Jeśli Twój iPhone został uszkodzony lub zniszczony przez ogień, możesz liczyć na szybką pomoc simplesurance. Najczęstszymi źródłami szkód spowodowanych przez ogień lub ciepło są kominek, niezgaszone świeczki i grill.

 • Ochrona przed przedostaniem się płynu

  Twój smartfon miał kontakt z cieczą, np. w wyniku rozlania napoju lub wpadnięcia do toalety, na skutek czego działa ono tylko częściowo lub nie działa wcale? Dzięki ubezpieczeniu simplesurance nie musisz się martwić.

 • Ochrona przed szkodami na skutek upadku

  Twój iPhone został uszkodzony na skutek upadku lub został uderzony przez inny przedmiot? Ubezpieczenie simplesurance ma zastosowanie również w tych przypadkach.

 • Ochrona przed zwarcia

  Do szkód na skutek zbyt wysokiego napięcia dochodzi wtedy, gdy uderzenie pioruna powoduje podwyższenie napięcia w sieci elektrycznej, a Twój telefon podłączony jest do prądu. Ubezpieczenie simplesurance obejmuje także szkody tego typu.

Nie zwlekaj.

Zapewnij sobie już teraz ochronę swojego urządzenia przed kradzieżą i wszystkie zalety ubezpieczenia simplesurance./em>

Nasi partnerzy