Beztroska dzięki ubezpieczeniu od kradzieży dla rowerów

Zapewnij sobie już teraz ochronę swojego urządzenia przed kradzieżą i wszystkie zalety ubezpieczenia simplesurance.

Certyfikowany serwis i jakość usług

W celu zapewnienia naszych klientów o jakości oferowanych przez nas usług, zdecydowaliśmy sie na współpracę z niezależnymi portalami opiniotwórczymi oraz jakościowymi. Wyniki mówią same za siebie!

To zapewnia Ci twoje ubezpieczenie roweru z całkowitą ochroną od simplesurance

Rower jest naszym codziennym towarzyszem, wystawionym na szczególne ryzyko. Rowery są bardzo popularne wśród złodziei nie tylko w dużych miastach, lecz generalnie wszędzie. Każdego roku w Europie kradzionych jest średnio ponad 3 miliony rowerów, tak więc około 340 na godzinę. Wysokiej jakości zapięcia do rowerów i odpowiednie miejsce postojowe mogą pomóc, nie odstraszą jednak doświadczonego złodzieja. Wystarczy raz odstawić rower w nieodpowiednim miejscu, aby zniknęły ważne części, takie jak siodełko, oświetlenie, zaciski itp. lub nawet cały rower. W przypadku kradzieży szczególnie złościć będą ci, którzy wreszcie zainwestowali w porządny, drogi model roweru. Ten, kto wykupił ubezpieczenie roweru od kradzieży, jest w znacznie lepszej sytuacji.

Ubezpieczenie simplesurance oferuje znacznie więcej, niż klasyczne i wyłączne ubezpieczenie roweru od kradzieży. Także wandalizm, szkody na skutek upadku lub wypadku, zużycie oraz błędy w obsłudze są w całej Europie objęte naszym ubezpieczeniem. Ubezpieczenie simplesurance obejmuje zatem dużo więcej ewentualności, niż normalne ubezpieczenie wyposażenia domu. Aby ubezpieczenie wyposażenia domu pokryło stratę z tytułu kradzieży roweru, skradziony rower musiał znajdować się w zamkniętym pomieszczeniu. Warunek ten jest jednak spełniony tylko sporadycznie, bowiem rzadko kto w przypadku regularnego korzystania z roweru znosi go codziennie co piwnicy. Dzięki polisie ubezpieczeniowej simplesurance obejmującej ochronę roweru od kradzieży jesteś wszędzie ubezpieczony i pozostaniesz mobilny także w przyszłości.

Twoje zalety ubezpieczenia simplesurance dla rowerów z ochroną przed kradzieżą

Jednym kliknięciem możesz rozszerzyć swoje ubezpieczenie roweru o ubezpieczenie od kradzieży simplesurance. simplesurance oferuje Ci dużo lepszą ochronę niż tradycyjne ubezpieczenie wyposażenia domu. Poniższa tabela pokazuje, dlaczego ubezpieczenie roweru od kradzieży simplesurance się dla Ciebie opłaca:

Ubezpiecz się na wypadek następujących uszkodzeń Ubezpieczenie sprzętu domowego Simplesurance Ubezpieczenie roweru
Rabunek i włamanie z kradzieżą
Ochrona przed kradzież i kradzież części
Wandalizmu
Wypadek / Upadek
Błedy w obsłudze
Zużycie
Ochrona w całej Europie

Twoje ubezpieczenie simplesurance dla rowerów – ochrona przed kradzieżą i więcej

Ubezpieczenie simplesurance pozwoli Ci się uwolnić od strachu i obaw w drodze do pracy, na uniwersytet czy też w podróży. Abyś mógł cieszyć się chwilą i oszczędzić na wydatkach, będziemy do Twojej dyspozycji w przypadku kradzieży telefonu komórkowego i szybko zatroszczymy się o urządzenie zastępcze. Zadbamy o to, abyś nie musiał długo rezygnować ze smartfonu, tabletu, aparatu fotograficznego lub roweru.

 • Ochrona przed kradzież i kradzież części

  Ubezpieczenia sprzętu domowego obowiązują z reguły tylko wtedy, gdy rower znajdował się w mieszkaniu lub w piwnicy i zaginął na skutek włamania z kradzieżą. Ubezpieczając rower w simplesurance, w przypadku kradzieży również poza domem, nie będziesz skazany na koszty nowego roweru. Również wtedy, gdy przykładowo zostanie ukradzione tylko przednie koło lub siodełko, mając nasze ubezpieczenie, znajdujesz się po bezpiecznej stronie. Koszty ponownego nabycia roweru są Ci zwracane w nieskomplikowany sposób bez potrącania udziału własnego.

 • Rabunek i włamanie z kradzieżą

  Koszty przejmujemy również w przypadku straty twojego roweru na skutek włamania z kradzieżą lub rabunku. W przypadku ubezpieczenia roweru u nas rezygnuje się z opłaty udziału własnego!

 • Ochrona przed wandalizmu

  Jeśli funkcjonalność twojego roweru zostanie zmniejszona na skutek wandalizmu, to ubezpieczenie roweru pokryje konieczne koszty naprawy bez potrącania udziału własnego.

 • Szkody na skutek upadku i wypadku

  Przewróciłeś się na swoim rowerze albo miałeś wypadek? Również w przypadku takich szkód jesteś ubezpieczony ubezpieczeniem simplesurance. Nieważne kiedy – podczas gołoledzi, czy na ulicach mokrych od deszczu – nasze ubezpieczenie roweru pozwoli Ci nie martwić się kosztami napraw.

 • Zużycie (nie dotyczy hamulców i opon)

  Również w przypadku szkód na skutek zużycia jesteś objęty ubezpieczeniem roweru simplesurance.

 • Błędy obsługi

  Czy to z powodu niewiedzy, czy nieporozumienia – szkody na skutek błędów obsługi są zawsze irytujące. Nasze ubezpieczenie simplesurance to szybka i realizowana w prosty sposób pomoc, abyś mógł mimo przeciwności kontynuować jazdę na rowerze.

 • Ochrona w całej Europie

  Niezależnie od tego, kiedy i gdzie korzystasz z roweru, ubezpieczenie roweru simplesurance towarzyszy Ci w całej Europie.

 • Bez udziału własnego

  W przypadku ubezpieczenia roweru u nas rezygnuje się z opłaty udziału własnego!

Nie zwlekaj.

Zapewnij sobie już teraz ochronę swojego urządzenia przed kradzieżą i wszystkie zalety ubezpieczenia simplesurance.

Nasi partnerzy