Beztroska dzięki ubezpieczeniu od kradzieży dla telefonów komórkowych

Chroń się teraz dzięki ubezpieczeniu od kradzieży dla telefonów komórkowych simplesurance przed wysokimi kosztami zakupu nowego telefonu.

Certyfikowany serwis i jakość usług

W celu zapewnienia naszych klientów o jakości oferowanych przez nas usług, zdecydowaliśmy sie na współpracę z niezależnymi portalami opiniotwórczymi oraz jakościowymi. Wyniki mówią same za siebie!

To zapewnia Ci Twoje ubezpieczenie telefonu komórkowego od simplesurance

Z roku na rok telefony komórkowe cieszą się coraz większą popularnością. W całej Europie sprzedano w 2013 roku ponad 40 milionów komórek. Z kolei w 2014 roku na całym świecie sprzedano ponad 1,3 miliarda telefonów komórkowych. Równolegle do rosnącej liczby sprzedanych urządzeń rosną też ceny za najlepsze modele telefonów, przekraczając już granicę 1000 euro. Smartfon to dzisiaj dużo więcej niż tylko telefon, to aparat fotograficzny i przenośne biuro w jednym. Nie dziwi więc fakt, że cieszą się one także dużą popularnością wśród złodziei. Każdego roku zgłaszanych jest coraz więcej kradzieży smartfonów. W związku z tym rosnącym ryzykiem coraz bardziej sensowne okazuje się ubezpieczenie telefonu komórkowego od kradzieży. Dzięki ubezpieczeniu simplesurance Twój telefon komórkowy będzie chroniony również w przypadku kradzieży.

Po zgłoszeniu kradzieży, Twój przypadek zostanie szybko rozpatrzony i będziesz mógł już wkrótce znów telefonować. Ubezpieczenie od kradzieży dla telefonów komórkowych simplesurance chroni Twój telefon komórkowy także przed wieloma innymi zagrożeniami. Niezależnie od tego, czy doszło do spięcia, uszkodzenia spowodowanego przez osobę trzecią, upuszczenia telefonu lub uszkodzenia podczas wypadku, na skutek kontaktu z cieczą lub ogniem, czy też błędu w obsłudze. Począwszy od nieskomplikowanego sposobu zawarcia umowy ubezpieczenia bez użycia papieru, przez zrozumiałą umowę ze stałym okresem obowiązywania i atrakcyjnymi cenami, aż po szybką naprawę w przypadku uszkodzenia: simplesurance jest godnym zaufania partnerem dla Ciebie i Twojego telefonu komórkowego.

Nie zwlekaj.

Zapewnij sobie już teraz ochronę swojego urządzenia przed kradzieżą i wszystkie zalety ubezpieczenia simplesurance.

Twoje zalety ubezpieczenia telefonu komórkowego z ochroną przed kradzieżą

Jednym kliknięciem możesz rozszerzyć swoje ubezpieczenie telefonu komórkowego o ubezpieczenie od kradzieży . simplesurance oferuje Ci dużo lepszą ochronę niż tradycyjna gwarancja producenta czy rękojmia. Poniższa tabela pokazuje, dlaczego ubezpieczenie telefonu komórkowego od kradzieży simplesurance się dla Ciebie opłaca.

Ubezpiecz się na wypadek następujących uszkodzeń Gwarancja producenta Simplesurance Ubezpieczenie telefonu komórkowego
Ochrona na wypadek kradzieży
Uszkodzenie wyświetlacza spowodowane upadkiem
Szkody z powodu zalania (płynów)
Błedy w obsłudze
Uszkodzenia dokonane przez osobę trzecią
Zwarcie / Spięcie
Uszkodzenia z powodu pożaru
Ochrona na całym świecie

Twoje ubezpieczenie telefonu komórkowego – ochrona przed kradzieżą i więcej

Ubezpieczenie simplesurance pozwoli Ci się uwolnić od strachu i obaw w drodze do pracy, na uniwersytet czy też w podróży. Abyś mógł cieszyć się chwilą i oszczędzić na wydatkach, będziemy do Twojej dyspozycji w przypadku kradzieży telefonu komórkowego i szybko zatroszczymy się o urządzenie zastępcze. Zadbamy o to, abyś nie musiał długo rezygnować ze smartfonu, tabletu, aparatu fotograficznego lub roweru.

 • Ochrona przed kradzieżą

  Smartfony od zawsze wzbudzają zainteresowanie kieszonkowców. Jeśli zawrzesz w simplesurance odpowiednią umowę o ubezpieczenie dodatkowe, to Twój telefon będzie chroniony również przed ryzykiem kradzieży.

 • Ochrona przed szkodami obcymi

  Twoje urządzenie zostało uszkodzone na skutek sabotażu lub wandalizmu? Również w tym przypadku korzystasz z pełnej ochrony dzięki simplesurance.

 • Ochrona przed pożarem

  Jeśli Twój telefon został uszkodzony lub zniszczony przez ogień, możesz liczyć na szybką pomoc simplesurance. Najczęstszymi źródłami szkód spowodowanych przez ogień lub ciepło są kominek, niezgaszone świeczki i grill.

 • Ochrona przed przedostaniem się płynu

  Twój smartfon miał kontakt z cieczą, np. w wyniku rozlania napoju lub wpadnięcia do toalety, na skutek czego działa ono tylko częściowo lub nie działa wcale? Dzięki ubezpieczeniu simplesurance nie musisz się martwić.

 • Ochrona przed szkodami na skutek upadku

  Twój telefon został uszkodzony na skutek upadku lub został uderzony przez inny przedmiot? Ubezpieczenie telefonu komórkowego w simplesurance ma zastosowanie również w tych przypadkach.

 • Ochrona przed zwarcia

  Do szkód na skutek zbyt wysokiego napięcia dochodzi wtedy, gdy uderzenie pioruna powoduje podwyższenie napięcia w sieci elektrycznej, a Twój telefon podłączony jest do prądu. Ubezpieczenie simplesurance obejmuje także szkody tego typu.

 • Ochrona przed błędami obsługi

  Niezależnie od tego, czy telefon został uszkodzony na skutek niezdarności, niewiedzy, nieporozumienia czy też błędu w obsłudze, simplesurance zajmie się uregulowaniem szkody.

 • Ochrona na całym świecie

  Bez względu na to czy przebywasz w domu czy na wakacjach zagranicą: Twój smartfon jest wszędzie ubezpieczony i obięty kompleksową ochroną.

Nie zwlekaj.

Zapewnij sobie już teraz ochronę swojego urządzenia przed kradzieżą i wszystkie zalety ubezpieczenia simplesurance.